Депутати погодили зміни до міського бюджету та передбачили кошти на придбання інсуліну

Сьогодні відбулась сорок друга сесія міської ради. У ході засідання опрацювано понад 90 питань. Більшість з них – земельні та містобудівні.

Крім того, депутати погодили внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2017р. №32/25 “Про міський бюджет на 2018 рік”. Зокрема, і пропозицію міського голови Олега Кіндера про виділення 200 тисяч гривень з резервного фонду для забезпечення інсулінами хворих на цукровий діабет. Як ми повідомляли, на сьогодні припинилось фінансування відповідної державної програми. До кінця року місту необхідно на ці потреби 600 тисяч гривень. Якщо питання не вирішиться на державному рівні, то і надалі кошти доведеться шукати в міському бюджеті.

Підтримали на сесії і внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців міста Ковеля на 2018 рік. Йдеться про збільшення видатків на виділення одноразової матеріальної допомоги жителям Ковеля, хворим на онкологічні захворювання, надання фінансової підтримки громадським організаціям.

Обранці громади схвалили Положення про Громадський бюджет. Це дозволить мешканцям пропонувати свої напрямки розвитку міста та реалізовувати проекти, отримавши кошти з міської казни.

На це буде спрямовано півмільйона гривень, гранична сума на один проект — 50 тисяч. З 1 квітня 2019 року розпочнеться конкурсний відбір пропозицій, в подальшому - підготовка необхідної документації. Втілювати в життя кращі ідеї будуть уже в 2020 році.Джерело - офіційний сайт Ковельської міської ради#Депутати #СесіяМіськоїРади #ОлегКіндер #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

З ініціативи міського голови Олега Кіндера з міського бюджету виділять 200 тисяч гривень на інсулін для ковельчан

З ініціативи міського голови Олега Кіндера з міського бюджету виділять 200 тисяч гривень на інсулін для ковельчан
Коштів для забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет держава більше не виділяє. Цього року в межах державної субвенції грошей передбачено на рівні 44% до потреби.

Починаючи з грудня 2014 року у Ковелі надано 324 земельні ділянки ветеранам АТО та сім'ям загиблих

Починаючи з грудня 2014 року у Ковелі надано 324 земельні ділянки ветеранам АТО та сім'ям загиблих
Відбулось чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок учасникам бойових дій. Нині у єдиному реєстрі учасників АТО на отримання наділів перебуває понад 400 осіб.