З ініціативи міського голови Олега Кіндера з міського бюджету виділять 200 тисяч гривень на інсулін для ковельчан

Сьогодні під час засідання колегії міської ради міський голова Олег Кіндер дав доручення начальнику фінансового управління міста Ковеля Валентині Романчук підготувати відповідний документ до засідання сесії, яка відбудеться завтра 27 вересня, для того, аби з резервного фонду міського бюджету виділити 200 тисяч гривень на забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет ковельчан.

Варто наголосити, що потреба до кінця року становить 600 тисяч гривень. Тож, у разі, якщо питання не вирішиться на державному рівні, кошти з міського бюджету виділятимуть і надалі.

Ситуація із забезпеченням діабетиків безкоштовним інсуліном залишається складною. Державну програму щодо відшкодування вартості препаратів інсуліну хворим на діабет виконано лише на 44%. І подальше їх фінансування за кошти держави поки що не передбачене. Тому проблему змушені вирішувати на місцях.

“Йдеться про життя людей, які не можуть чекати, доки у державі це питання вирішать. Тому вкрай необхідно віднайти кошти на препарати для інсулінозалежних мешканців Ковеля. Тож рішення треба приймати невідкладно,“ - зауважив міський голова Олег Кіндер, звертаючись до депутатів на засіданні колегії.

Завтра, 27 вересня, відбудеться сесія міської ради, на яку буде внесено відповідний документ зі змінами до міського бюджету.


#Депутати #СесіяМіськоїРади #ОлегКіндер #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Починаючи з грудня 2014 року у Ковелі надано 324 земельні ділянки ветеранам АТО та сім'ям загиблих

Починаючи з грудня 2014 року у Ковелі надано 324 земельні ділянки ветеранам АТО та сім'ям загиблих
Відбулось чергове засідання комісії з розподілу земельних ділянок учасникам бойових дій. Нині у єдиному реєстрі учасників АТО на отримання наділів перебуває понад 400 осіб.

Ковельські депутати звернулися до Президента, Прем'єр-міністра та Генпрокурора України, аби відстояти інтереси представників малого та середнього бізнесу

Ковельські депутати звернулися до Президента, Прем'єр-міністра та Генпрокурора України, аби відстояти інтереси представників  малого та середнього бізнесу
Йдеться про те, що національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, змушує споживачів за власний кошт встановлювати дороговартісне обладнання - засоби дистанційної передачі даних на газові лічильники.