У Ковельському МТМО після капітального ремонту відкрили хірургічне відділення

Ковельське МТМО наполегливо працює над покращенням умов лікування пацієнтів. Сьогодні, 2 листопада, в міськрайонному територіальному медичному об’єднанні після капітального ремонту відкрили першу чергу хірургічного відділення (5 поверх): повністю реконструйовані всі палати, санітарні кімнати та коридор. Вартість проекту – 800 тисяч гривень. Про це повідомляється на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

Вперше до Ковельського МТМО на ремонт структурних підрозділів Центральної районної лікарні «зайшли» кошти в розмірі 500 тисяч гривень за рахунок субвенції із Державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку.

"Це стало можливим за сприяння керівника Ковельської міської організації Радикальної партії Олега Ляшка, депутата Ковельської міської ради Олександра Місяця, міського голови Олега Кіндера та більшості обранців міської ради, котрі підтримали ініціативу колег з РПЛ серйозним співфінансуванням із місцевого бюджету," - йдеться у дописі.#КовельськеМТМО #ОлегКіндер #ОлегСамчук

Чергову гуманітарну допомогу отримали медзаклади Ковеля

Чергову гуманітарну допомогу отримали медзаклади Ковеля
Цього разу від Волинського обласного благодійного фонду «Карітас-Волинь».

Амбулаторії Ковельського МТМО отримали медичне обладнання та меблі

Амбулаторії Ковельського МТМО отримали медичне обладнання та меблі
Ковель є одним із міст Волині, у яких триває реалізація Субпроекту Світового банку «Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу в області».

Ковельське МТМО отримало благодійну допомогу

Ковельське МТМО отримало благодійну допомогу
Представники Волинського обласного благодійного фонду «Дитяча місія. Україна» уже втретє цього року привезли у Ковель товари медичного призначення.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: