Ковельчанин, переможець «Ігор Нескорених» у Сіднеї Богдан Оксентюк отримав нагороду у Львові

Сьогодні, 5 листопада, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин та голова Львівської ОДА Олег Синютка привітали чемпіонів «Ігор нескорених». Серед них - ковельчанин Богдан Оксентюк, який представляв Львівщину в складі національної збірної України.

Звертаючись до спортсменів, Олександр Ганущин наголосив, що в час, коли Україна святкує 100-річчя ЗУНР, Львівська обласна рада випустила 100 пам’ятних нагород до цієї дати. «Відтак Почесними відзнаками Львівської обласної ради «100-річчя від дня проголошення Західноукраїнської Народної Республіки» нагороджуються Богдан Оксентюк і Сергій Шимчак», - сказав голова облради, вручаючи нагороди Героям.

«Ми із Сергієм та нашими тренерами вдячні всім за підтримку, і повсякчас наголошуємо: якби не колосальна підтримка та віра у наші перемоги, ми б нічого не досягли. З такою підтримкою учасників АТО вдасться зробити великий поступ вперед», - наголосив Богдан Оксентюк.

Переможці Invictus Games також отримають матеріальне заохочення у розмірі 50 тисяч гривень.

Окрім того, голова Львівської ОДА Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин привітали із успішним виступом у Сіднеї тренерів Олену Паламарчук і Володимира Латишевського.

****
Богдан Оксентюк родом із Ковеля. Ветеран Національної гвардії України, учасник АТО з 2014 по 2018 рік. Старший лейтенант у 2015-му отримав біля Авдіївки Донецької області осколкове поранення ноги. На «Іграх Нескорених» у Сіднеї представляв Львівщину в складі національної збірної України. Став володарем золотої медалі з легкої атлетики (біг на 1500 м), срібної та бронзової медалей з плавання (50 та 100 метрів вільним стилем).


За матеріалами сайтів Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації.#ІгриНескорених #Спорт #ДопомогаАТО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчанин Богдан Оксентюк на «Іграх Нескорених» здобув срібну та бронзову нагороди ВІДЕО

Ковельчанин Богдан Оксентюк на «Іграх Нескорених» здобув срібну та бронзову нагороди ВІДЕО
«Для мене, як для діючого військовослужбовця, Ігри Нескорених — це, в першу чергу, можливість показати іншим травмованим бійцям, що й після поранення можна продовжувати жити повноцінним життям».