Ковельські медики врятували життя чоловіку з гострим інфарктом міокарду дорогою до лікарні

До центральної оперативної диспетчерської о 18.47 надійшов виклик із одного з районних центрів області, в якому 49-річний чоловік скаржився на гострий біль за грудиною. Про це повідомляється у Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

За десять хвилин бригада ЕМД прибула на місце виклику. Провівши об’єктивний огляд пацієнта та ЕКГ-дослідження було встановлено діагноз: «Гострий інфаркт міокарду з елевацією сегмента ST».

Фельдшерська бригада на місці виклику надала пацієнту необхідну медичну допомогу та розпочала його транспортування до реперфузійного центру.

В зв’язку з тим, що відстань до Луцької міської клінічної лікарні, де знаходиться реперфузійний центр, складала понад 122 км. - хворому було запропоновано ввести лікарський препарат «Металізе», який розчиняє причину інфаркту міокарду – тромб у коронарній артерії. Аби не втратити дорогоцінний час, назустріч фельдшерській бригаді ЕМД виїхала лікарська бригада Ковельського відділення ЕМД.

О 20.40 бригади ЕМД зустрілися в районі с.Годовичі, і в кареті швидкої успішно провели тромболізис. За кілька хвилин після маніпуляції транспортування було продовжено. О 22.10 пацієнта госпіталізовано у реперфузійний центр, де о 23.00 проведено коронографію і стентування - процедуру механічного усунення перешкоди (тромбу і атеросклеротичної бляшки) в судині з допомогою каркаса (стента), метою якої є відновлення кровопостачання серця.


#ЕкстренаМедичнаДопомога

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Прибувши на неправдивий виклик у Ковельський район, медики екстреної допомоги викликали поліцію

Прибувши на неправдивий виклик у Ковельський район, медики екстреної допомоги викликали поліцію
На Волині за дев’ять місяців цього року було здійснено 1066 безрезультатних виїздів бригад ЕМД. Разом з тим, зафіксовано 1688 випадків смерті громадян до приїзду лікарів.