У Ковелі розпочали підготовку приміщень виборчих дільниць

У Ковелі розпочали підготовку приміщень, у яких мають розміститися виборчі дільниці, до майбутніх виборів. Як відомо, чергові вибори Президента України мають відбутися в останню неділю березня 2019 року. Тобто 31 березня. Для того, аби мешканці Ковеля могли реалізувати свої виборчі права, перевірятиметься стан приміщень та їх матеріально-технічне забезпечення. Перевірку здійснюватимуть працівники управлінь та відділів виконкому, закріплені за приміщеннями дільниць згідно з розпорядженням міського голови. Це дозволить вчасно виявити та вирішити можливі проблеми і забезпечити необхідні умови для здійснення ковельчанами свого волевиявлення.

Як повідомив начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Андрій Шуляр, в місті є 33 виборчі дільниці, з яких 30 — звичайних та 3 — спеціальні (Ковельська виховна колонія, ЦРЛ Ковельського МТМО та Волинська обласна лікарня “Хоспіс м.Ковель” (приміщення колишньої залізничної лікарні). 30 звичайних виборчих дільниць розміщені переважно в установах комунальної та державної форми власності. Хоча є й у приватних.

Інколи змінюються межі виборчих дільниць, проте лише з причини внесення нових даних. Адже Ковель розбудовується швидкими темпами, на карті міста з'являються нові вулиці та нові житлові будинки. До речі, торік у Ковелі зареєстровано 10 нових вулиць та провулків. Тому новобудови, у яких ковельчани офіційно реєструються та проживають, вносяться до відповідних виборчих дільниць.

Наразі у Ковелі є 291 вулиця (включно з провулками та бульваром Лесі Українки).

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
75 грн.
Photo KovelX
210 грн.
Photo KovelX
1 800 грн.
Photo KovelX
1 700 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
15 грн.
Photo KovelX
70 грн.
Photo KovelX
3 898 грн.
Photo KovelX
1 470 грн.
Photo KovelX
2 590 грн.
Photo KovelX
26 399 грн.
Photo KovelX
3 600 грн.
Photo KovelX
410 грн.
Photo KovelX
999 грн.
Photo KovelX
3 700 грн.

Читайте нас також: