Ковельський консультаційний центр державної служби з надзвичайних ситуацій визнано кращим на Волині

За результатами проведення огляд-конкурсу, підсумки якого підведені Управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Волинській області, Ковельський Консультаційний центр посів перше місце у номінації «Кращий Консультаційний центр Волинської області». Про це повідомили у прес-службі УДСНС у Волинській області.

Комісія, до складу якої входили і працівники навчально-методичного центру безпеки життєдіяльності Волинської області, розглянула чи дотримані у Центрах рекомендації щодо технічного оснащення, зокрема: забезпечення оргтехнікою, сучасними інформаційними технологіями тощо. Консультаційний центр Ковеля відповідає усім вимогам, тож йому присвоєно перше місце.

Тут комфортні умови для відвідувачів та персоналу, у тому числі для осіб з інвалідністю, а також забезпечено усім необхідним для надання допомоги з питань діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій та консультацій щодо цивільного захисту населення телефоном або через мережу Інтернет.

Загалом за п’ять років роботи консультаційних центрів фахівці волинських підрозділів ДСНС надали 4,164 консультації населенню. За словами начальника центру забезпечення діяльності УДСНС України у Волинській області Руслана Фтемова, найчастіше громадяни звертаються з питаннями пожежної безпеки, техногенної безпеки, нормативно-технічної роботи та ліцензування.


#Рятувальники #Безпека

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

П'ять пожеж за минулий тиждень: одна у Ковелі, чотири - у Ковельському районі

П'ять пожеж за минулий тиждень: одна у Ковелі, чотири - у Ковельському районі
Горіла солома та зібраний врожай, що зберігався у господарських спорудах. Причини - самозаймання торфобрикету, необережне поводження з вогнем, коротке замикання електропроводки.