1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельський центр поштового зв’язку допоможе з працевлаштуванням

Ковельський центр поштового зв’язку допоможе з працевлаштуванням

Днями в Ковельському міськрайонному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій для Волинської дирекції ПАТ «Укрпошта» ЦПЗ №4. Інформує прес-служба ЦЗ на сторінці у фейсбук.

Присутня на заході керівник Ковельського центру поштового зв’язку Лариса Василівна Філіпчук розповіла про сучасні зміни в Укрпошті, актуальні нові послуги, перспективи розвитку та позитивні зміни, що уже відбулися на підприємстві.

Нині на підприємстві не вистачає працівників на посади: листоноша, оператор поштового зв’язку, начальник відділення. Підбір персоналу проводиться постійно, підприємство запрошує молодь для проходження практики на базі відділень.

А ті шукачі роботи, які виявлять бажання працювати, можуть пройти стажування прямо на робочому місці за рахунок роботодавця з подальшим гарантованим працевлаштуванням.

Своїм працівникам роботодавець гарантує гідні умови праці, повний соціальний пакет. Персонал постійно професійно вдосконалюється, розвивається, зростає кар’єрно.

Додаткову інформацію можна отримати в Ковельському міськрайонному центрі зайнятості або за телефоном 7-11-40 (відділ взаємодії з роботодавцями).


#Укрпошта #ЦентрЗайнятості

Коментарі

Читайте також