Ковельчанин Юрій Калінчик став чемпіоном у Відкритому кубку Польщі з дзюдо серед юніорів

Ковельчанин Юрій Калінчик став чемпіоном у Відкритому кубку Польщі з дзюдо серед юніорів. Змагання відбулись 10 листопада в польському місті Битом.

15-річний спортсмен здобув золоту медаль і чемпіонський кубок у ваговій категорії 46 кг.

У Ковелі Юрій Калінчик навчався в ЗОШ №1. З восьми років тренувався під керівництвом свого батька - майстра спорту з дзюдо та самбо Віктора Калінчика. За цей час досяг вагомих успіхів у спорті, здобувши чимало перемог у престижних змаганнях з дзюдо як в Україні, так і за кордоном. Має звання кандидата в майстри спорту.

Зараз Юрій Калінчик навчається у міжнародній школі спортивної майстерності Kokoro в місті Лодзь (Польща). Його тренує Заслужений тренер України з боротьби самбо Володимир Наконечний.

#Спорт

Став гонщиком у 4 роки: малий екстремал з Ковеля підкорює Європу на мотоциклі ФОТО

Знайомтеся: Вадим Жучко. Йому вісім років. З чотирьох років хлопчик займається мотокросом. Професійно виступає з шестирічного віку. До вподоби йому музика, а в майбутньому мріє стати… лікарем.

У відкритій першості міста Ковеля з боротьби дзюдо взяли участь 260 юнаків та дівчат

Усі призові командні місця дістались гостям змагань, проте ковельчани успішно виступили в особистому заліку, здобувши золоту, срібну та бронзову нагороди.