У Ковелі затримали групу осіб, які налагодили схему розповсюдження амфетаміну через мережу Інтернет

За процесуального керівництва Ковельської місцевої прокуратури працівниками Ковельського відділу поліції та Управління протидії наркозлочинності Головного управління Національної поліції в області проведено спецоперацію із виявлення та припинення незаконної діяльності осіб, які займалися реалізацією амфетаміну через мережу Інтернет. Про це йдеться на сайті прокуратури у Волинській області.

У ході досудового розслідування кримінального провадження про незаконне придбання, зберігання, перевезення, пересилання і збут наркотичних засобів та психотропних речовин (кримінальне правопорушення, передбачене ст. 307 КК України) правоохоронцями проведено низку санкціонованих судом обшуків у Ковелі.

Під час обшуків вилучено близько 0,5 кг синтезованого амфетаміну, кошти, одержані від незаконної діяльності, обладнання для фасування психотропів, а також холодну зброю.

Окрім того, виявлено на території міста і так звані "закладки" – розфасований невеликими дозами амфетамін, який зловмисники залишали для покупців в обумовлених місцях.

У порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України затримано чотирьох громадян, причетних до незаконного бізнесу.

Тривають першочергові слідчі дії, по завершенню яких буде вирішуватися питання про повідомлення громадянам про підозру у вчинених злочинах та про обрання їм запобіжних заходів.Прес-служба прокуратури області


#Безпека

Читайте також

Ковельський консультаційний центр державної служби з надзвичайних ситуацій визнано кращим на Волині

Ковельський консультаційний центр державної служби з надзвичайних ситуацій визнано кращим на Волині
Тут комфортні умови для відвідувачів та персоналу, зокрема й для осіб з інвалідністю, є відповідне інформаційно-технічне обладнання, доступ до мережі Інтернет.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.