Редакція газети "Вісті Ковельщини" опублікувала досить креативне звернення до читачів та передплатників

Менше двох місяців залишилося до кінця 2018 року. Час летить блискавично, й іноді навіть не віриться, що на дворі – глибока осінь, а там і зима не забариться.

Дуже хочеться, щоб Ви, дорогі друзі, не забули за господарськими клопотами, підготовкою до найхолоднішої пори року, заготівлею продовольства про найближчу для Вас газету – "Вісті Ковельщини".

Серед різноманітних друкованих засобів масової інформації вона не вражає надмірно барвистим зовнішнім оформленням, сенсаційними новинами про вбивства, зґвалтування, крадіжки, самогубства та інші потворні речі, якими "грішать" інші видання, а раз на тиждень приходить у Ваші домівки щирим співрозмовником, інформує про найголовніші події країни, області, міста й району, несе світло добра, миру, милосердя.

Тому передплатити "міськрайонку" у наш непростий і доволі жорстокий час – справа честі кожної порядної людини, інтелігента, патріота. На жаль, нині друковане слово не в пошані – ані в деяких державних чиновників, ані в занадто самовпевнених політиків, ані в нахабних демагогів-пустобрехів. Вони забули, що на початку існування людської цивілізації, як вчить Святе Письмо, першим було Слово, а те Слово – Бог.

Сьогодні, коли технічні засоби інформації поступово, але невмолимо витісняють із нашого вжитку книгу, газету, журнал, болить серце і розривається душа. Бо інтернет, айфони чи смартфони не роблять більшість із нас духовно багатшими, щирішими, людянішими. Ми, самі іноді не помічаючи цього, віддаляємося один від одного, стаємо глухішими і черствішими у ставленні до ближнього свого. Звичайно, не всі, але багато хто, особливо – молодь.

На щастя, є ще люди, залюблені в українське Слово, українську культуру. І, очевидно, зовсім невипадково в Україні 9 листопада відзначають одночасно і День рідної писемності та мови, і День працівників культури, а заодно і свято преподобного Нестора-літописця. Вже один тільки цей факт засвідчує: наше рідне Слово, наша мова безсмертні, як безсмертні Україна та її героїчний народ.

"Вісті Ковельщини" – одна з небагатьох місцевих газет Волині, яка впродовж багатьох десятків літ демонструє вірність українській національній ідеї, підтримує і пропагує Слово Тараса Шевченка, Івана Франка, Лесі Українки, активно виступає проти зла і неправди. Наша сила – в підтримці читачів, їх чіткій патріотичній позиції, розумінні великої ролі друкованих ЗМІ.

Переконані у тому, що Ви й у новому 2019-му році залишатиметися з нами, неодмінно оформите передплату, яка порівняно з цінами на інші періодичні видання, не така вже й висока, будете активним читачем "Вістей Ковельщини" – газети для Вас і про Вас!

Редакція газети "Вісті Ковельщини".#ВістіКовельщини

Читайте також

В Україні найбільше представництво Корпусу миру США в світі. У Ковелі також працюють волонтери

В Україні найбільше представництво Корпусу миру США в світі. У Ковелі також працюють волонтери
Серед них - 23-річна Кесіді Кремтон з штату Каліфорнія. Ніколи раніше не бачила снігу, навіть шапки не мала! В Україні полюбила вареники та голубці. Чим волонтерка займається у Ковелі?
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.