У Ковелі завершується ремонт будівлі та благоустрій території комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича

Цьогоріч виділено понад мільйон гривень на ремонт приміщення та благоустрій прилеглої території комплексної ДЮСШ імені Євгена Кондратовича. Про це повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради.

Заступник міського голови Ігор Прокопів наголошує, що сьогодні особлива увага звертається на термомодернізацію, адже необхідно скорочувати витрати на енергоносії. Тож усі роботи виконуються планово. Торік було здійснено утеплення будівлі, пофарбували фасад. У нинішньому році підрядники займаються цокольною частиною.

Крім того, здійснено додаткове водовідведення, покладено нову плитку на сходах, ведеться благоустрій території, облаштували внутрішній двір.

“Наш заклад було відкрито у 1994 році. Зрозуміло, що приміщення потребує оновлення, змін. Важливо створити якомога кращі та комфортніші умови для наших дітей, аби їм хотілось сюди приходити і займатись спортом. І сьогодні наша школа набуває нового вигляду, вона стала окрасою цього мікрорайону. Приємно, що нас підтримує місцева влада, адже чимало коштів для цього виділяється з бюджету”, - розповіла директор ДЮСШ Олена Клімашевська.#КомплекснаДЮСШ #Спорт #ОленаКлімашевська

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.