Ковельчанин нестиме адміністративну відповідальність за домашнє насильство

Чоловік, який чинив насильство щодо дружини, отримав протокол. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції.

Учора, 13 листопада, близько 20 години, ковельські патрульні отримали виклик з вулиці Винниченка про домашнє насильство.

51-річний чоловік ображав честь і гідність своєї дружини, вживав нецензурні вислови, погрожував їй фізичною розправою.

Його патрульні затримали, доставили до міськвідділку та оформили протокол за ст. 173-2 КУпАП (вчинення домашнього насильства).

Довідково: Стаття 173-2.

Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, тобто умисне вчинення будь-яких діянь (дій або бездіяльності) фізичного, психологічного чи економічного характеру (застосування насильства, що не спричинило тілесних ушкоджень, погрози, образи чи переслідування, позбавлення житла, їжі, одягу, іншого майна або коштів, на які потерпілий має передбачене законом право, тощо), внаслідок чого могла бути чи була завдана шкода фізичному або психічному здоров’ю потерпілого, а так само невиконання термінового заборонного припису особою, стосовно якої він винесений, або неповідомлення уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України про місце свого тимчасового перебування в разі його винесення, —

тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від тридцяти до сорока годин, або адміністративний арешт на строк до семи діб.

Ті самі дії, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, —

тягнуть за собою накладення штрафу від двадцяти до сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.


#ПатрульнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельські патрульні притягнули до відповідальності двох чоловіків за насильство у сім'ях

Ковельські патрульні притягнули до відповідальності двох чоловіків за насильство у сім'ях
На порушників, які погрожували рідним, складено протоколи. Вони нестимуть відповідальність згідно із законом. Поліція просить сповіщати за номером 102 про насильницькі дії.

Колійність, ямковість та відсутність дорожніх знаків: поліція інспектувала волинські дороги, зокрема і в напрямку Ковеля

Колійність, ямковість та відсутність дорожніх знаків: поліція інспектувала волинські дороги, зокрема і в напрямку Ковеля
Патрульні Волині поінформували керівництво області про результати осіннього комісійного огляду доріг та рекомендують заходи задля безпеки дорожнього руху.