15 листопада відзначає день народження Почесний громадянин міста Ковеля Анатолій Семенюк

Успішність – це одна з найбільш бажаних і проголошуваних цінностей у будь-якому суспільстві. Успішним завжди вважається той, кого інші прагнуть брати за взірець, щоб досягти того ж, що й він.

А що думають про успіх люди, які вже досягли його? З цим питанням я звернулася до Почесного громадянина міста Ковеля, лауреата обласної премії імені Олександра Цинкаловського, журналіста, краєзнавця та письменника Семенюка Анатолія Володимировича.


Він народився в селі Клевецьк Турійського району Волинської області.
Вищу освіту здобув у Львівському політехнічному інституті. Навчався за спеціальністю «Електропривод і автоматизація промислових установок».

Досяг успіху в різних сферах діяльності: двічі обирався міським головою Ковеля та депутатом обласної та міської рад, очолював міську громаду, багато вклав в економічний та соціальний розвиток міста, налагоджував співпрацю із закордонними містами.

Анатолій Семенюк є членом Національної спілки журналістів України і заступником голови журналістської організації Ковельщини.

Досяг великих успіхів у краєзнавчій діяльності. Написав та видав книги, присвячені історії міста Ковеля: «Благодать Божа», «Легенди Ковеля», «Ковель – минуле і сучасне», «Ковель: шлях через віки». За його сприяння було видано кольоровий фотоальманах «Ковель».

Анатолій Семенюк пише статті про видатних земляків, а також поетичні твори, в яких оспівує рідне місто: «Золота підкова», «На крилах вітру», «Пісня про Ковель», виховує в молоді почуття любові до рідного краю.

Анатолій Володимирович каже: «Якщо ви хочете бути успішним, досягти чогось – треба вчитися все життя, від початку, коли ти став на ноги і до кінця, до своєї старості».

Це, мабуть, і є та сама формула успіху.

Автор: Вікторія Бруча, 16 років.
Учениця ЗОШ №7 м. Ковеля.

«Пісня про Ковель»
Слова - Анатолія Семенюка
Музика - Миколи Гереса
Виконує - Володимир Михалевич
#АнатолійСеменюк #ДеньНародження #ПоглядМолодіНаМісто

У Ковелі відбулась Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція

У Ковелі відбулась Всеукраїнська наукова історико-краєзнавча конференція
70 науковців та краєзнавців поділились своїми дослідженнями історичного минулого Ковеля, які вони відшукали в архівах та інших маловідомих широкому загалу джерелах.

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО

«Погляд молоді на місто»: Ковель та його мешканці в об'єктиві фотокамер та у розповідях юних журналістів ФОТО
Відбулась презентація робіт учасників проекту, які засвідчили, що Ковель - місто творчих людей, відомих спортсменів та цікавого історичного минулого.

Назар Білуха, Юлія Ципко, Максим Ризванюк, Дмитро Косенков - лідери, які успішно подолали «Марафон найкращих»

Назар Білуха, Юлія Ципко, Максим Ризванюк, Дмитро Косенков - лідери, які успішно подолали «Марафон найкращих»
Найвищі результати у конкурсі, що відбувся у Ковелі, показали представники учнівських колективів ЗОШ №1, СШ №3, ЗОШ №7 та міської гімназії.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: