У суботу, 17 листопада, команда Андрія Хомицького проводить чергове ранкове тренування у Ковелі

Як ми повідомляли раніше, колишній ковельчанин, дворазовий чемпіон світу з бодібілдингу Андрій Хомицький започаткував благодійну акцію #прокинься на підтримку людей, яким необхідна фінансова допомога на лікування.

Чергове тренування #прокинься , до якого може приєднатися кожен бажаючий, зробивши благодійний внесок на підтримку Олега Жоха, відбудеться завтра, 17 листопада, у Ковелі з тренером Володимиром Сидоруком (Vova Sydoruk @sydoruk_pro). Початок о 8.00 біля веслувальної школи. Про це повідомляється на сторінці Khomytskyi Pro у Фейсбук.

Цього разу благодійні кошти збиратимуть на лікування 26-річного Олега Жоха, який 14 листопада потрапив у ДПТ. Це український рукоборець, семиразовий переможець чемпіонату світу, триразовий переможець і бронзовий призер чемпіонатів Європи у різних вагових категорях, Заслужений майстер спорту України.

Спортсмен перебуває у комі в реанімаційному нейрохірургічному відділенні Рівненської лікарні у вкрай тяжкому стані. У нього переломи рук, пошкодження внутрішніх органів, гематоми на голові.

Реквізити матері для допомоги Олегу
5167490028883727 Жох Світлана


#прокинься #АндрійХомицький #Спорт #Благодійність

Читайте також

Колишній ковельчанин Андрій Хомицький започаткував благодійну акцію #прокинься на пітримку хворих дітей

Колишній ковельчанин Андрій Хомицький започаткував благодійну акцію  #прокинься на пітримку хворих дітей
Його команда Khomytskyi Pro проводить безкоштовні тренування для усіх бажаючих за умови перерахунку будь-якої суми коштів на лікування дітей. Чергове ранкове заняття у Ковелі 3 листопада.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.