У Ковелі дільничні офіцери поліції навчалися, як запобігати та протидіяти домашньому насильству

Співробітники управління превентивної діяльності поліції Волині провели заняття з дільничними офіцерами з вивчення організаційно-правових засад запобігання та протидії домашньому насильству. Окрему увагу було приділено виконанню повноважень підрозділами поліції в цій сфері. Повідомляють на офіційному сайті Національної поліції Волині.

«За 10 місяців цього року органи поліції у Волинській області зареєстрували понад 1,9 тис. заяв та повідомлень про вчинення домашнього насильства. Поліцейські склали 1890 адміністративних протоколів за ознаками правопорушень, передбачених ст. 173 -2 КУпАП. За 35 фактами домашнього насильства слідчі волинської поліції розпочали кримінальні провадження», - начальник відділу управління превентивної діяльності ГУНП в області Валерій Чоботан.

За його словами, важливим є підвищення ефективності роботи дільничних офіцерів поліції щодо запобігання та протидії домашньому насильству, а також захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства. Учасники занять докладно опрацювали основні положення Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

Зокрема, правові аспекти, пов’язанні з виявленням фактів домашнього насильства та своєчасним реагування на них, прийомом і розглядом заяв та повідомлень про вчинення домашнього насильства, винесенням термінових заборонних приписів стосовно кривдників, взяття їх на профілактичний облік та проведення з ними профілактичної роботи


Сектор комунікації поліції Волинської області


#Безпека

Читайте також

У Ковелі затримали групу осіб, які налагодили схему розповсюдження амфетаміну через мережу Інтернет

У Ковелі затримали групу осіб, які налагодили схему розповсюдження амфетаміну через мережу Інтернет
Правоохоронцями проведено низку обшуків, вилучено обладнання для фасування психотропів та холодну зброю. Виявлено на території міста і так звані "закладки", котрі призначалися для покупців.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.