ФЦ «Ковель-Волинь» переміг ФК «Стир»

В 11-му турі Чемпіонату Волині з футболу ФЦ «Ковель-Волинь» на домашньому стадіоні приймав «cтарого знайомого» ФК «Стир» із Старого Чорторийську, який у фіналі Суперкубка 2016 року сенсаційно переграв ковельчан, - повідомляє Kovel.tv.

Господарі поля доволі потужно розпочали перший тайм, і вже на 2-ій хвилині Роман Кузьмич завдяки вдалій комбінації відкрив рахунок у матчі. Маневичани теж не давали «замерзнути» голкіперу "«червоних» Дмитру Дувакіну контратаками та «стандартами».

Ковельські футболісти впевнено контролювали м'яч, який на 17-ій хвилині вдруге опинився у воротах гостей. Подвоїв перевагу Юрій Дручик.

Однак, через 9 хвилин "Стир" провів вдалу атаку, внаслідок якої 17-річний Владислав Шулипа скоротив відставання у рахунку.

Ковельчани продовжували тиснути на ворота гостей і на 31-ій хвилині Андрій Заліпа реалізував подачу з кутового. На перерву команди пішли з рахунком 3:1.

У другому таймі малюнок гри особливо не змінився. Підопічні Юрія Романчука продовжили домінувати на полі. На 59-ій хвилині матчу Андрій Заліпа вийшов на "рандеву" з голкіпером гостей та оформив "дубль".

Під кінець матчу ковельчани дещо розслабились, внаслідок чого на 79-ій хвилині Владислав Шулипа вдало замкнув передачу з флангу та забив свій другий м'яч.

Після пропущеного голу господарі поля активізувались та довели гру до переможного рахунку 4:2.

Наразі ФЦ "Ковель-Волинь" набрав 21 очко та залишився на 4 місці у турнірній таблиці чемпіонату області, у якій лідирують одночасно (31 очко) дві луцькі команди «Вотранс» і «ЛСТМ№536».

Наступну гру ковельчани проведуть у Ківерцях проти місцевого "Колосу".

#ФЦКовельВолинь #Футбол

Вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» 2010 року народження вперше взяли участь в Міжнародному турнірі з футболу, що відбувся у Польщі

У двох матчах ковельчани поступилися суперникам та у двох здобули перемогу. За підсумками турніру ФЦ «Ковель-Волинь» на третьому місці серед 25 команд-учасниць.

Вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» осінні канікули провели в активному відпочинку

Відбулись спарингові матчі з командами ДЮФК «Галичина» з міста Львова, ДЮСШ «Вараш» (місто Вараш) та ФК «Рубіж» з Любомля.

ФЦ «Ковель-Волинь» - «Надія» (Хорів): нічия 2:2

Наразі ФЦ "Ковель-Волинь" нетипово для себе посідає сьоме місце в чемпіонаті Волині з футболу.