Благодійний концерт «Реабілітація», що відбувся у Ковелі, був присвячений учасникам АТО

У Ковелі відбувся благодійний концерт на підтримку учасників антитерористичної операції під назвою «Реабілітація». Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Свою програму представили відомий бард, поет, автор та виконавець власних пісень, наш земляк Микола Більшевич, а також уродженка села Дубове Ковельського району, народна артистка України, солістка Національної радіокомпанії України Світлана Мирвода.

Відтоді, як розпочалася війна, вони не раз виступали на підтримку наших солдатів. Неодноразово давали концерти для вояків біля Старобільська, Дебальцевого, Краматорська, Артемівська, в Маріупольському аеропорту. Були й імпровізовані - на блокпостах.

На благодійний захід завітали секретар міської ради Віра Федосюк, представники депутатського корпусу, учасники антитерористичної операції, рідні та близькі артистів, шанувальники їх творчості.

На початку свята до музикантів звернулася Віра Федосюк. Вона подякувала їм за доброту та небайдужість. «Хлопцям, які зараз обороняють рубежі нашої країни на Сході, та тим, які повернулися із зони АТО необхідна наша підтримка. Їм потрібно знати, що вони не залишаться наодинці зі своїми проблемами», - мовила Віра Іванівна.

«Ці люди роблять велику справу. Вперше я зустрівся з ними в м. Щастя. Неможливо забути ту атмосферу, яка панувала на концерті. Тоді не було ні відповідного освітлення, ні озвучення. Але було дещо значно важливіше – вдячні очі хлопців», - пригадав капелан, отець Матвій. Він висловив щиру вдячність артистам за активну громадянську позицію, сміливість та велич душі.

Понад годину звучали мелодійні авторські та народні пісні про Батьківщину, родину, кохання та людські стосунки. Микола та Світлана розповідали життєві історії, ділилися враженнями від перебування у зоні АТО. А у відповідь за кожен номер отримували щедрі оплески вдячних глядачів.

Крім цього, під час концерту було зібрано кошти, які в подальшому будуть використані на потреби військовослужбовців.


#Волонтери #Благодійність #Просвіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчан запрошують послухати український романс і сучасну бардівську пісню

Ковельчан запрошують послухати український романс і сучасну бардівську пісню
Волонтерський концерт «Реабілітація» відбудеться 18 листопада за участю автора та виконавця власних пісень Миколи Більшевича та народної артистки України Світлани Мирводи.

У Ковелі засновано благодійну організацію - «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія»

У Ковелі засновано благодійну організацію - «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія»
Почесною головою обрано ковельчанку, відому юну «дипломатку» Марійку Мовчан. Відбувся перший форум меценатів та благодійників, на якому зібрано кошти на облаштування спортзалу для дітей-сиріт.