У Ковелі буде алея сакур

У Ковелі буде алея сакур. Повідомили на офіційному сайті Ковельської міської ради. Дерева, які поки є рідкістю для нашої місцевості, у ці дні висаджують на вулиці Олени Пчілки.

29 саджанців сорту “Роял Бургунді” придбано за кошти міського фонду охорони навколишнього середовища. Як запевняють спеціалісти фірми, яка і забезпечила посадковий матеріал, уже весною можна буде побачити цвітіння дерев, які адаптовані до наших кліматичних умов.

Працює колектив КП “Добробут”. Біля кожної сакури також вони висаджують кущі кизильника блискучого, який згодом сформує живопліт.

На цій вулиці завершуються ремонтні роботи. Тут замінено інженерні мережі, зроблено водовідведення, тротуари та проїжджу частину викладено з бруківки, встановлено нове вуличне освітлення. Ліхтарі прикрасили символікою міста.

Тож незабаром ковельчани зможуть оцінити усі зміни, які відбулись на вулиці Олени Пчілки.

Як ми повідомляли раніше, це буде перша проїжджа частина у Ковелі, викладена бруківкою. Після реконструкції на вулиці планується запровадити односторонній рух.


#РемонтДороги #Благоустрій

Читайте також

Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.