Будівельна фірма, що зводить багатоповерхівки у Ковелі, отримала VІ Всеукраїнську будівельну премію «IBUILD»

Волинська будівельна фірма ПрАТ «Луцьксантехмонтаж №536», яка зводить багатоповерхівки і у Ковелі, отримала VІ Всеукраїнську будівельну премію Конфедерації будівельників України «IBUILD».

Про святкову церемонію нагородження і вручення головної нагороди в будівельній галузі, що відбулася у столиці України, пише Волинь24.

У конференц-залі КВЦ «Парковий» зібралися зірки будівельної галузі України, будівельники, архітектори, дизайнери, виробники будівельних матеріалів і технологічних рішень для будівництва.

Під час заходу ведучі свята – відомі журналісти Яніна Соколова та Олег Панюта – представили переможців головної будівельної відзнаки України в трьох категоріях нагородження: «Кращий серед рівних» (персональна премія), «Вимір успіху» (корпоративна премія) та «Відкриття року» (премія блискавичних досягнень).

Під час церемонії премію «IBUILD» отримали близько 40 номінантів. Серед них і волинська будівельна фірма ПрАТ «Луцьксантехмонтаж», генеральний директор якої Ігор Чорнуха. Наших земляків відзначили в номінації «Регіональний генпідрядник року».

Серед забудовників Луцька саме ця фірма є найбільш досвідченою. За 55 років існування компанії було спроектовано і здано в експлуатацію близько 250 000 квадратних метрів об’єктів як житлового, так промислового і комерційного призначення. На виробництві працює понад 700 кваліфікованих спеціалістів. Саме це, на думку Ігоря Чорнухи, стало основними складовими успіху, за що фірму відзначили премією.

Довідково. VI Всеукраїнська будівельна премія «IBUILD 2018» – це ключовий галузевий захід із визначення кращих фахівців, проектів, об’єктів та підприємств будівельної сфери.

Щорічна премія не має аналогів та проводиться Конфедерацією будівельників України з метою залучення уваги до досягнень компаній та діячів ринку, їх внеску в розвиток будівельної галузі та економіки України загалом.

#Новобудова #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

По вулиці Геологів у Ковелі хочуть будувати магазин з майданчиком для паркування автомобілів

По вулиці Геологів у Ковелі хочуть будувати магазин з майданчиком для паркування автомобілів
Новий об'єкт інфраструктури розміститься на землях комунальної власності, які згідно Генерального плану міста передбачені під об’єкти громадського призначення.