Свято для вболівальників футболу: під час турніру забито 40 голів

У спортивному залі КДЮСШ імені Є. Кондратовича відбувся турнір з міні-футболу серед ветеранів 40 років і старших. У ньому взяли участь 6 команд: «Автомобіліст», «Атлет», «Волошки», «Наше місто», «Брестська-Люблинець» та «Старком-Централь». Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Змагання проходили за коловою системою по підгрупах. Гравці продемонстрували високий клас гри в атаках та захисті, майстерність забивати чудові голи.

Зустрічі між командами закінчувались з різницею в один м’яч, що говорить про хорошу підготовку та рівність сил. Для глядачів спортсмени створили справжнє свято футболу. Під час турніру було забито 40 голів.

За підсумками ІІІ місце зайняла (найстарша) команда «Наше місто», ІІ - «Старком-Централь», переможцем турніру і володарем кубка стали футболісти «Волошок».

#Футбол

ФЦ «Ковель-Волинь» переміг ФК «Стир»

Наразі ФЦ "Ковель-Волинь" залишився на четвертому місці турнірної таблиці чемпіонату області, у якому лідирують одночасно дві луцькі команди - «Вотранс» і «ЛСТМ №536».

У Ковелі відбувся один із наймасовіших дитячих турнірів в Україні - міжнародний дитячий фестиваль футболу - "Kovel Cup Time"

Участь у ньому взяли 10 команд юних футболістів 2005 року народження з України, Білорусі та Польщі.

Вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» 2010 року народження вперше взяли участь в Міжнародному турнірі з футболу, що відбувся у Польщі

У двох матчах ковельчани поступилися суперникам та у двох здобули перемогу. За підсумками турніру ФЦ «Ковель-Волинь» на третьому місці серед 25 команд-учасниць.