Юні дипломати з Ковеля просять кожного внести на рахунок благодійного фонду 1 гривню на ремонт спортзалу для дітей нелегкої долі

Почесна Голова Благодійної організації «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» Марійка Мовчан, разом зі своїми братами, які є засновниками фонду, звертаються до людей з проханням долучитися до збору коштів на підтримку дітей, що перебувають у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації, який знаходиться у Ковелі. Повідомляють у прес-центрі БО «БФ «Позитивна взаємодія».

Юні дипломати попросять кожного винести до Благодійного фонду – 1 гривню. Сподіваються, що така акція морально і матеріально активізує небайдужих людей до творення добрих справ по-всьому світу.

Крім того, вони уже зібралася написати сотні листів лідерам держав, монархам, духовним лідерам, а також українським політиками і знаменитостям.

Нагадаємо, що 9 листопада 2018 року були організовані громадські збори представників бізнесу, органів місцевого самоврядування, громадських та релігійних діячів, які підтримали ідею – зробити у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Ковелі спортивний зал для його вихованців. Небайдужі люди уже зорганізувалися і власними силами роблять ремонтні роботи.

Тож чи здійсниться українське диво? Якщо є такі діти, які закликають робити добро, якщо є такі дорослі, які відкликаються на заклики до доброчинності, якщо всі ми позитивно взаємодіятимо поміж собою, то є надія, що Україну також чекає щастя в кожній родині, в кожному регіоні.

Долучайтеся до акції – винесіть на банківські реквізити Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» 1 гривню і передайте естафету іншому. Ваш добрий чином може змінити чиюсь долю, чиєсь життя на краще. Такий маленький вчинок може змінити долю цілого народу.

Реквізити для благодійних внесків:
МФО банку – 325365
Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів
Код отримувача – 42571654
№ рахунку отримувача – 26000011218095
Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Картковий рахунок:
KredoBank картка № 5351 3488 5832 5407 –
Благодійна організація “Благодійний Фонд “Позитивна взаємодія”
#Благодійність #Волонтери #СоціальнийЗахист #Спорт

Читайте також

У ТРЦ "Брістоль" у Ковелі вкрали речі, які збирали для дітей-сиріт на свято Миколая

У ТРЦ "Брістоль" у Ковелі вкрали речі, які збирали для дітей-сиріт на свято Миколая
У торгово-розважальному центрі триває збір подарунків для діток з Волинського обласного центру соціально-психологічної реабілітації, що знаходиться у Ковелі по вул. Відродження.

Ковель приєднався до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Ковель приєднався до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
Період з 25 листопада по 10 грудня охоплює важливі дати, котрі відзначаються у різних країнах світу з метою боротьби зі СНІДом, рабством, для підтримки волонтерства, захисту людей з інвалідністю та ін.

У Ковелі триває соціальний флешмоб "Коло дружби", ініційований міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

У Ковелі триває соціальний флешмоб "Коло дружби", ініційований міським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
Аби стати його учасником, потрібно сфотографуватися зі своїм другом, який має особливі потреби, та написати про нього кілька слів, передавши естафету іншому.