Юні дипломати з Ковеля просять кожного внести на рахунок благодійного фонду 1 гривню на ремонт спортзалу для дітей нелегкої долі

Почесна Голова Благодійної організації «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія» Марійка Мовчан, разом зі своїми братами, які є засновниками фонду, звертаються до людей з проханням долучитися до збору коштів на підтримку дітей, що перебувають у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації, який знаходиться у Ковелі. Повідомляють у прес-центрі БО «БФ «Позитивна взаємодія».

Юні дипломати попросять кожного винести до Благодійного фонду – 1 гривню. Сподіваються, що така акція морально і матеріально активізує небайдужих людей до творення добрих справ по-всьому світу.

Крім того, вони уже зібралася написати сотні листів лідерам держав, монархам, духовним лідерам, а також українським політиками і знаменитостям.

Нагадаємо, що 9 листопада 2018 року були організовані громадські збори представників бізнесу, органів місцевого самоврядування, громадських та релігійних діячів, які підтримали ідею – зробити у Волинському обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей у м. Ковелі спортивний зал для його вихованців. Небайдужі люди уже зорганізувалися і власними силами роблять ремонтні роботи.

Тож чи здійсниться українське диво? Якщо є такі діти, які закликають робити добро, якщо є такі дорослі, які відкликаються на заклики до доброчинності, якщо всі ми позитивно взаємодіятимо поміж собою, то є надія, що Україну також чекає щастя в кожній родині, в кожному регіоні.

Долучайтеся до акції – винесіть на банківські реквізити Благодійного фонду «Позитивна взаємодія» 1 гривню і передайте естафету іншому. Ваш добрий чином може змінити чиюсь долю, чиєсь життя на краще. Такий маленький вчинок може змінити долю цілого народу.

Реквізити для благодійних внесків:
МФО банку – 325365
Банк – ПАТ «КРЕДОбанк» м. Львів
Код отримувача – 42571654
№ рахунку отримувача – 26000011218095
Отримувач – БО «БФ «ПОЗИТИВНА ВЗАЄМОДІЯ»

Картковий рахунок:
KredoBank картка № 5351 3488 5832 5407 –
Благодійна організація “Благодійний Фонд “Позитивна взаємодія”
#ПозитивнаВзаємодія #Благодійність #Волонтери #СоціальнийЗахист #Спорт

Читайте також

У Ковелі засновано благодійну організацію - «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія»

У Ковелі засновано благодійну організацію - «Благодійний фонд «Позитивна взаємодія»
Почесною головою обрано ковельчанку, відому юну «дипломатку» Марійку Мовчан. Відбувся перший форум меценатів та благодійників, на якому зібрано кошти на облаштування спортзалу для дітей-сиріт.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.