У Ковелі може здорожчати проїзд для дорослих у міських маршрутках

Відділом економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету Ковельської міської ради відповідно до Порядку встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 13.10.2011 р. № 426, розроблено проект рішення виконкому «Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування». Повідомляють у виконавчому комітеті Ковельської міської ради.

Зазначеним проектом рішення передбачається встановлення тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування в розмірі:
- 5,00 грн. – для дорослого населення.

Для студентів вищих, професійно-технічних навчальних закладів та учнів загальноосвітніх шкіл тариф залишиться без змін, а саме:

- 3,50 грн. – для студентів вищих та професійно-технічних навчальних закладів,
- 3,00 грн. – для учнів загальноосвітніх шкіл.

З повним текстом проекту рішення можна ознайомитись на офіційному сайті міської ради www.kovelrada.gov.ua в розділі «Транспорт» та у відділі економічного розвитку та торгівлі виконавчого комітету ковельської міської ради (кім. 306).

Зауваження та пропозиції до проекту від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються розробником протягом місяця з дня його оприлюднення у письмовій формі.

Нагадаємо, що останнє підвищення тарифів на проїзд у міському пасажирському транспорті відбулося у березні цього року.


#МіськіМаршрути

Читайте також

У Ковелі визначилися з перевізниками на трьох міських маршрутах

У Ковелі визначилися з перевізниками на трьох міських маршрутах
Ще чотири залишатимуться без громадського транспорту через відсутність претендентів-перевізників. Конкурсний комітет рекомендував виконкому повторно оголосити конкурс на ці маршрути.

Через відсутність водіїв та нерентабельність маршруту ще один мікрорайон Ковеля може залишитися без громадського транспорту

Через відсутність водіїв та нерентабельність маршруту ще один мікрорайон Ковеля може залишитися без громадського транспорту
У вересні закінчується термін договору на маршрут №26 - «вул. М. Левицького – вул. Стуса». Жоден з перевізників не висловив бажання "взяти" цей маршрут.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.