За Кубок Ковеля з боча змагалися особи з ураженням опорно-рухового апарату

Напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю з ініціативи громадської організації «Асоціація осіб з інвалідністю «Добродія в дії» на базі ЗОШ №7 відбулися відкриті змагання на Кубок Ковеля з БОЧА серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. Пише прес-секретар організації Ольга Яренчук.

У них взяли участь особи з інвалідністю на візках з різних куточків Волинської області. На відкритті виступили представники міської, районної та обласної влади, Волинського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», громадські активісти, представники фондів, закладів, організацій, які допомогли й посприяли в проведенні заходу.

Змагання відбувалися в шести дисциплінах, де успішно виступили ковельчани: індивідуальна ВС1 (3 особи) 1 місце - Ринковська Катерина ; індивідуальна ВС2 (6 осіб) 2 місце – Дудка Олександр, 3 місце – Панчук Анастасія; індивідуальна ВС4 (6 осіб) 3 місце – Яренчук Ольга; парна ВС4 (6 осіб) 2 місце – Яренчук Ольга, Набруско Євгеній, 3 місце – Мельничук Василь; командна ВС1/ВС2 (9 осіб) 1 місце – у Сахарука Максима, Гелетухи Олега, 2 місце – у Ринковської Катерини, Вакульського Олександра, Дудки Олександра , 3 місце – у Панчук Анастасії ; командна ВС5 (15 осіб) 1 місце – у Баюк Тетяни, 3 місце – Клюнда Віталій, Яцунік Валерій, Ясинський Анатолій.

Усі переможці і призери були нагороджені медалями і дипломами. Дипломами за активну участь також відзначені: Барбарук Олександр, Паталій Борис (Голобська ОТГ), Панечко Григорій (м. Ковель), Склянчук Володимир (Любомльський район), Понікарчик Василь (Любешівський район), Савенюк Олександр (м. Ковель).

Впродовж змагань проходила виставка декоративно-прикладного мистецтва Hand Made. Вишукані намиста, дерева та ікони з бісеру чарували гостей, які також милувались вишуканими рушниками, подушечками. Підготували виставку — Білінець Тетяна, Набруско Євген, Ринковська Катерина, Яренчук Ольга.

Організатори щиро дякують за допомогу в організації змагань меценатам і благодійникам. Окрема подяка директору та колективу ЗОШ №7.


#Боча #Спорт #СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Ковельчанин Олександр Дудка переміг у відкритому чемпіонаті Рівненської області з гри боча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату

Ковельчанин Олександр Дудка переміг у відкритому чемпіонаті Рівненської області з гри боча серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату
Представники ГО «Добродія в дії» дякують усім, хто допомагає людям з обмеженими фізичними можливостями подорожувати та брати участь у різноманітних змаганнях.

Ковельчани з особливими потребами вкотре показали свою майстерність, вправність та жагу до перемоги

Ковельчани з особливими потребами вкотре показали свою майстерність, вправність та жагу до перемоги
У Луцьку відбувся фізкультурно-оздоровчий фестиваль серед осіб з інвалідністю. Змагались у п'яти видах спорту: боча, дартс, кеглі, перегони на візках та шашки. І як завжди - повернулися додому з нагородами.

Ковельські спортсмени з особливими потребами здобули Кубок Світязя

Ковельські спортсмени з особливими потребами здобули Кубок Світязя
Головний приз з гри в боча здобула команда у складі Яренчук Ольги, Набруска Євгена, Вакульського Олександра, Гелетухи Олега, Ринковської Катерини, Дудки Олександра, Дружиніної Оксани та Дружиніна Андрія.