Чемпіонка Європи та України з боксу Тетяна Коб провела майстер-клас для учнів СШ №3 м.Ковеля ФОТО

У рамках проекту «Healthy Schools: заради здорових та радісних школярів» у СШ №3 було проведено захід «Запроси спортсмена у школу». У навчальний заклад завітала ковельська спортсменка, боксерка, чемпіонка Європи, бронзова призерка чемпіонату світу, 11-разова чемпіонка України з боксу, заслужений майстер спорту України Тетяна Коб. Дівчина стала першою в історії України представницею жіночого боксу на Олімпіаді в Ріо. Про зустріч зі спортсменкою розповідає педагог-організатор Ковельської спеціалізованої школи №3 ім Лесі Українки Валерія Сагаль на своїй сторінці у Фейсбук.

Такий захід у школі відбувався вперше. Учні пеглянули відеоролики та фото зі змагань спортсменки, а також презентації її найцінніших нагород, медалей та кубків.

Потім вони мали змогу поспілкуватися з Тетяною, дізнатися усе, що їх цікавило. Багато питань звучало із зали, а спортсменка залюбки дала на них відповіді. Після чого провела для усіх бажаючих майстер-клас. Учні з великим задоволенням повторювали кожен рух Тетяни, а дехто навіть став в уявний ринг із боксеркою.

За ініціативи Тетяни Володимирівни було проведено спортивну вікторину, під час якої вона розіграла багато цінних подарунків. Потому відбулась автограф- та фотосесія з чемпіонкою.

Дирекція школи висловлює подяку Тетяні Володимирівні за проведену зустріч і бажає досягнення ще більших висот.#ТетянаКоб #ЧемпіонкаУкраїни #Спорт #Освіта #Бокс

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

25 жовтня відзначає день народження найбільш титулована представниця українського жіночого боксу, ковельчанка - Тетяна Коб

25 жовтня відзначає день народження найбільш титулована представниця українського жіночого боксу, ковельчанка - Тетяна Коб
Мешканці нашого міста пишаються спортивними досягненнями своєї землячки, чий приклад є взірцем для наслідування юним ковельчанам. Найкращі побажання Тетяні адресує КовельРost.