Погода на Новий рік-2019 буде майже ідеальною для святкування

За повідомленням Леоніда Горбаня, якого називають народним синоптиком, новорічна погода порадує українців. Пише Твій Портал.

Так, на Новий рік-2019 на землю впаде густий сніг, а морози, хоча й будуть, проте за щічки особливо не щипатимуть. 28-31 грудня температура на вулиці не впаде нижче за 4-6 градусів. Чудовими і морозяними будуть і перші три січневих дні у новому році. Так, температура не опускатиметься нижче за 3-4 градусів із знаком мінус.

Передноворічна погода, за твердженням Леоніда Горбаня, не сильно відрізнятиметься від листопадової. Так, в Україні спостерігатимуться постійні коливання температурного режиму: до п'ятого грудня – відлига на 3-4 дні. А згодом 5-6 днів знову будуть морози, 7-8 градусів «З 17 до 25 грудня триватиме відлига. А з 28 по 31 грудня легкі морози і хороший сніг», - резюмував синоптик.

Джерело: Новини T1.UA


#Погода

У Ковелі випав перший сніг ФОТО

У Ковелі випав перший сніг ФОТО
Як і прогнозували синоптики, сьогодні у Ковелі випав сніг. Світлини перших у цьому сезоні зимових опадів уже з'являються в соцмережах на сторінках ковельчан.

23 вересня - день осіннього рівнодення: що треба та що не можна робити у цей день

23 вересня -  день осіннього рівнодення: що треба та що не можна робити у цей день
Це значна астрономічна подія. У період осіннього рівнодення тривалість дня і ночі однакові.

Пекельна спека: прогноз від синоптиків на 10 серпня

Пекельна спека: прогноз від синоптиків на 10 серпня
Завтра без опадів, а в суботу до Заходу України підійде атмосферний фронт, який знову нагадає про дощі з грозами і послабить температуру повітря на кілька градусів.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: