Секретар міської ради Віра Федосюк висловила вдячність волонтерам за безкорисливу, самовіддану працю


5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера. З цієї нагоди секретар міської ради Віра Федосюк привітала їх зі святом на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук.

"Щиро вітаю усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя.

У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме Ваша активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Висловлюю слова подяки від імені кожної людини, якій Ви допомогли, за Вашу людяність, безкорисливу працю. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Вашій підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю, оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру!

Низький уклін усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ стоїть і переможе!", - йдеться у дописі Віри Федосюк.


#Волонтери #ВіраФедосюк #Благодійність

Читайте також

У Ковелі нагородили переможців конкурсу «Змалюю світ своїми кольорами»

У Ковелі нагородили переможців конкурсу «Змалюю світ своїми кольорами»
Його провоять щорічно серед дітей з особливими потребами. Під час святкового заходу, що відбувся у Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, вихованців розважали аніматори агенції гарного настрою «Happy» .

Юні дипломати з Ковеля просять кожного внести на рахунок благодійного фонду 1 гривню на ремонт спортзалу для дітей нелегкої долі

Юні дипломати з Ковеля просять кожного внести на рахунок благодійного фонду 1 гривню на ремонт спортзалу для дітей нелегкої долі
Крім того, вони планують написати сотні листів лідерам держав, монархам, духовним лідерам, а також українським політиками і знаменитостям.

Ковель приєднався до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

Ковель приєднався до Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»
Період з 25 листопада по 10 грудня охоплює важливі дати, котрі відзначаються у різних країнах світу з метою боротьби зі СНІДом, рабством, для підтримки волонтерства, захисту людей з інвалідністю та ін.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.