У ГО “Реабілітаційний центр” нагородили переможців творчого конкурсу та волонтерів

Щорічно у нашому місті на початку грудня проходить фінальний етап конкурс малюнків та творчих робіт для дітей та молоді з особливими потребами “Змалюю світ своїми кольорами”. Цьогоріч переможців та учасників міського конкурсу гостинно приймала у себе громадська організація “Реабілітаційний центр”. Про подію розповіла директор міського центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді Інна Третяк.

Вихованці створили неабияку атмосферу доброзичливості та святковості. Особливим моментом було нагородження. За підтримки місцевої влади для юних художників було придбано подарунки.

Щирі та теплі слова підтрики звучали на адресу людей з обмеженими можливостями та їх сімей від заступника міського голови Ігоря Прокопіва. Подяки міського голови отримали волонтери-активісти: Анастасія Харитонова, Світлана Троцевич, Людмила Лимар, Ігор Гулак, а також благодійник Юрій Другак. Крім цього, Ігор Ярославович вручив матеріальну допомогу інвалідам-дитинства: Сергію Ковальчуку, Валерії Жмуйді, Олександру Славікову. Для усіх вихованців центру - солодощі та засоби особистої гігієни.

За підсумками конкурсу у номінації “Діти” перше місце здобули Артем Семків та Софія Корнійчук, друге - Іванна Форсюк, Вадим Захарчук, Микола та Уляна Ліфанчук, третє – Марія Гуль, Еліна Гаврилюк, Павло Сухацький, Олександр Поповичук, Мирослав Ковальчук, Олена Бабій.

У номінації “Молодь” переможцем став Олександр Славіков, друге місце посіли Валерія Жмуйда, Ростислав Джус, третє - Марія Дятел, Богдан Головій, Олександр Дудка.
#СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі нагородили переможців конкурсу «Змалюю світ своїми кольорами»

У Ковелі нагородили переможців конкурсу «Змалюю світ своїми кольорами»
Його провоять щорічно серед дітей з особливими потребами. Під час святкового заходу, що відбувся у Центрі комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, вихованців розважали аніматори агенції гарного настрою «Happy» .

Ковельчани з вадами зору, які є активістами громадського життя, отримали Подяки та матеріальну допомогу від міської влади

Ковельчани з вадами зору, які є активістами громадського життя, отримали Подяки та матеріальну допомогу від міської влади
Зустріч з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю відбулась за участю членів Ковельської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих.