Ковельчани з вадами зору, які є активістами громадського життя, отримали Подяки та матеріальну допомогу від міської влади

у Ковельскій центральній районній бібліотеці відбувся захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю. Пише сайт міської ради.

На урочисте зібрання членів Ковельської територіальної первинної організації Українського товариства сліпих завітали керівники районної влади, перший заступник міського голови Михайло Гетьман, начальник управління соціального захисту населення Софія Сагаль.

«У нашому місті здійснюється заходи щодо надання людям з особливими потребами допомоги, засобів реабілітації. Висловлюю слова вдячності усім тим, хто віддає тепло своїх сердець, допомагає вирішувати проблеми ковельчанам з обмеженими можливостями, турбується про них. Від щирого серця бажаю усім присутнім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, достатку і радості в домі, мудрості та витримки у всіх життєвих випробуваннях. Міська влада й надалі буде підтримувати містян з особливими потребами», - сказав Михайло Олександрович.

Він разом з Софією Сагаль вручили Подяки міського голови та матеріальну допомогу активістам Тетяні Аврамук, Людмилі Козачук, Галині Козачук.

Голова організації Світлана Осійчук у своєму виступі наголосила: «У місті чимало робиться для людей з інвалідністю. Але є ще над чим працювати. Зокрема, потрібно подбати про те, аби вони могли пересуватися вулицями без сторонньої допомоги, потрапляти у будь-який заклад. Зрозуміло, усе відразу реалізувати неможливо, але ми сподіваємось, що в перспективі це вдасться». При тому Світлана Федорівна подякувала за розуміння і конкретні справи представникам влади, а усім членам організації - за активну громадську позицію, участь у житті осередку.
Завершився захід чудовою концертною програмою.


#СоціальнийЗахист

Читайте також

У ковельській школі №8 презентували новий сходинковий підйомник для дітей з особливими потребами

У ковельській школі №8 презентували новий сходинковий підйомник для дітей з особливими потребами
"Придбати цей механізм пообіцяв міський голова Олег Кіндер і свого слова дотримався", - каже директор школи Василь Шворак. На ці потреби з міського бюджету виділили 118 тисяч гривень.

Юні дипломати з Ковеля просять кожного внести на рахунок благодійного фонду 1 гривню на ремонт спортзалу для дітей нелегкої долі

Юні дипломати з Ковеля просять кожного внести на рахунок благодійного фонду 1 гривню на ремонт спортзалу для дітей нелегкої долі
Крім того, вони планують написати сотні листів лідерам держав, монархам, духовним лідерам, а також українським політиками і знаменитостям.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.