У ковельській школі №8 презентували новий сходинковий підйомник для дітей з особливими потребами

Сьогодні у закладі загальної середньої освіти № 8 презентували новий сходинковий самохідний гусеничний підйомник італійського виробництва, яким користуватимуться учні з інвалідністю. На його придбання з міського бюджету виділили 118 тисяч гривень. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

У закладі уже дванадцятий рік навчаються діти з особливими освітніми потребами. Його директор Василь Шворак каже, що школа у цьому напрямку була першопрохідцем на Волині.

- І якщо три-чотири роки тому такий сходинковий підйомник був для нас лише мрією, тепер наші дітки на візках теж можуть піднятись в спортивний зал, навчатись в кабінетах, які там розміщені. Купити цей механізм нам пообіцяв міський голова Олег Кіндер і дуже приємно, що свого слова він дотримався.

У цей день в школі на другому поверсі проходив захід до Міжнародного дня людей з інвалідністю “Разом можемо все”. У школу також завітали заступник міського голови Ігор Прокопів, начальник управління освіти Віктор Бичковський, голова Ковельського Товариства Червоного Хреста Людмила Стахорська, директор інклюзивно-ресурсного центру Галина Пекарчук.

- Ми працюємо разом з нашими депутатами, управлінням освіти, міським головою Олегом Кіндером, його заступником Ігорем Прокопівим. Усі наші пропозиції знаходять підтримку, - зазначив у своєму виступі Василь Шворак. - Наші діти вартують особливої уваги. Ми гордимось їх успіхами, перемогами. У нас є чимало знаменитостей: Ксенія Токар - чемпіонка світу з пауерліфтингу, Сашко Вакульський - чемпіон області з боча, Настя Зубач, Олексанр Шимчук - чемпіони України та Європи з плавання.

Ігор Прокопів від себе особисто та міського голови подякував батькам, педагогічному колективу за щирість та милосердя. Він запевнив, що співпраця і надалі матиме продовження, адже спільно значно легше вирішувати питання.

Ігор Ярославович наголосив, що представники обласної влади - заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець та начальник управління освіти Людмила Плахотна, які у п’ятницю перебували у Ковелі, відзначили, що саме цю школу вони будуть ставити у приклад та рекомендуватимуть іншим подбати про такий підйомник.

Василь Шворак передав міському голові Подяку, у якій, зокрема, йдеться: «Придбання сходового підйомника вирішує багаторічну проблему використання другого поверху для роботи з дітьми нелегкої долі. Дякуємо за чуйність, доброту душі, за прагнення сіяти розумне, добре, вічне…»#СоціальнийЗахист #Освіта

Читайте також

Юні дипломати з Ковеля просять кожного внести на рахунок благодійного фонду 1 гривню на ремонт спортзалу для дітей нелегкої долі

Юні дипломати з Ковеля просять кожного внести на рахунок благодійного фонду 1 гривню на ремонт спортзалу для дітей нелегкої долі
Крім того, вони планують написати сотні листів лідерам держав, монархам, духовним лідерам, а також українським політиками і знаменитостям.

На Волині матері почали частіше відмовлятися від новонароджених

На Волині матері почали частіше відмовлятися від новонароджених
В управлінні охорони здоров’я Волинської ОДА кажуть, що останні 5-6 років узагалі не було покинутих немовлят. Швидше за все, від дітей відмовляються через складне соціально-економічне становище.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.