У Ковелі працювала комісія з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій в зоні АТО

Під головуванням депутата міської ради Анатолія Кислюка відбулося чергове засідання комісії по розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, та членами сім’ї загиблого учасника антитерористичної операції, для передачі земельних ділянок безоплатно у власність. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Комісія розглянула заяви шести громадян про надання ділянок для житлового будівництва і прийняла рішення включити п’ять громадян до першочергового єдиного реєстру учасників АТО по м.Ковелю та одного – до позачергового.

За письмовим зверненням виключено з першочергового і внесено до позачергового єдиного реєстру щодо надання земельних ділянок у порядку безоплатної їх приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд інвалідів війни 1-ї та 3-ї груп, ветеранів АТО у зв’язку з важким станом здоров’я та з отриманням державної нагороди. Зі зміною місця реєстрації на прохання ковельчанина його переведено з першочергового реєстру громадян, що проживають за межами м.Ковеля, до реєстру учасників АТО, які проживають у м. Ковелі.

Додаткового вивчення потребує питання щодо надання земельної ділянки для житлового будівництва по вул. Володимира Кияна вдові військовослужбовця.

Також, було розглянуто питання про виділення учасникам АТО наділів, що знаходяться на територіях присадибних ділянок, які перебувають у фактичному користуванні громадян (лишки землекористування). Було обговорено ймовірність виникнення конфліктних ситуацій між зазначеними верствами населення, так як Положенням «Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд» передбачена можливість їх виділення дітям, родичам в разі відсутності окремих доїздів, проїздів.

Міська рада приймає рішення про надання таких наділів на городах своїх батьків, але при умові влаштування проїзду до них лише через власну присадибну ділянку. В основному вони фактично відсутні, але містобудівна документація їх включає.

Крім того, на зазначені наділи в громадян наявні усі підтверджуючі документи та картографічні матеріали, в тому числі генеральні плани забудови присадибних ділянок, які підтверджують їх довгострокове землекористування. Згідно статті 119 Земельного кодексу України саме вони мають першочергове право на отримання цих лишок землекористування (набувальна давність).

Думки з цього приводу висловили депутати міської ради, представники спілок АТО. Вони підтримали можливість надання земельних ділянок на лишках землекористування (у разі наявності підтверджуючих документів та матеріалів) дітям та близьким родичам, навіть у випадках, коли детальним планом територій передбачено влаштування нових вулиць та проїздів до них.

Було прийнято рішення винести це питання на засідання постійної депутатської комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування. У подальшому розглянути на сесії міської ради внесення змін у Положення «Про надання земельних ділянок із земель Ковельської міської ради у межах норм безоплатної приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд».

Відділ земельних ресурсів


#ДопомогаАТО #СоціальнийЗахист

18 листопада для атовців влаштують змагання з риболовлі у Ковельському районі

18 листопада для атовців влаштують змагання з риболовлі у Ковельському районі
Запрошують взяти участь та відпочити на озері Мосир учасників АТО разом із сім'ями, а також родини загиблих побратимів.

Чергову реабілітацію для родин ветеранів АТО провели активісти ГО «Зігрій душу»

Чергову реабілітацію для родин ветеранів АТО провели активісти ГО «Зігрій душу»
Цього разу відпочинок проходив у санаторії «Пролісок». Волонтери дякують благодійникам за фінансову підпримку проекту.

На Схід вирушив гуманітарний вантаж, який для бійців ООС збирали навчальні заклади Ковеля ФОТО

На Схід вирушив гуманітарний вантаж, який для бійців ООС збирали навчальні заклади Ковеля ФОТО
Про збір допомоги для військових 14-ї окремої механізованої бригади та інших розповіла директор Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Інна Третяк.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
1 400 грн.
Photo KovelX
1 500 грн.

Читайте нас також: