На Схід вирушив гуманітарний вантаж, який для бійців ООС збирали навчальні заклади Ковеля ФОТО

"Аж серце щиміло коли бачила, як школярі та студенти носили та завантажували зібрані речі хлопцям, що зараз стоять на передовій... Війна триває вже не один рік і не одну сотню людей вона поклала у сиру землю...кожного дня нові імена....Багато хто говорить, що "там" вони все мають, за це їм платять чималі гроші...але не всі "там" хочуть бути, не всі готові мати все "там"...

Нещодавно до Ковельського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді звернулись волонтер Олександр Мазурок та ветерани "Ковельської міськрайонної спілки ветеранів та волонтерів учасників АТО" про допомогу зібрати необхідні речі для хлопців 14 окремої механізованої бригади і не тільки. Ми дали клич!

Відгукнулися всі навчальні заклади міста. Це просто щось неймовірне! За два дні було зібрано десятки величезних, важких коробок з патріотичними написами та побажаннями. Гуртом, об'єднавшись, назбирали цілісіньких два буса необхідних речей солдатам! Ви тільки подумайте, о 15.20 ми завантажили останню коробку!!!!! Хоча вирушили о 9.00 !!!!!! Вірю, що кожна бандеролька особлива, тому що наповнена вірою у перемогу, любов'ю та вдячністю дітей, батьків, вчителів та викладачів, які її збирали!!!!

Вірю, що саме таким чином, у такий важкий час для країни ми навчаємо молодь бути милосердними та добрими. Волонтери та працівники центру щиро дякують також Василю Мичку, настоятилю Благовіщенського собору, за кошти, які підуть на ремонт автомобіля, який теж поїде на схід разом із зібраними речами.

Дякуємо батькам та дітям за те, що відгукнулися та допомогли наповнити коробки, дякуємо вчителям, а особливо заступникам з виховної роботи ЗОШ №№1, 5, 6, 7, 8,10,12, СШ №3, НВК №11 та 13, міської гімназії, промислово-економічного коледжу, медичного коледжу, центру профтехосвіти за організацію та мобільність. Ви супер! А тепер чекатимемо звістки зі сходу))))нехай дорога буде безпечною та легкою!"

Інна Третяк,
директор Ковельського міського центру
соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Джерело - сторінка Inna Tretyak у Фейсбук#ДопомогаАТО #Освіта #Волонтери #Благодійність

Читайте також

Ковельчанин, переможець «Ігор Нескорених» у Сіднеї Богдан Оксентюк отримав нагороду у Львові

Ковельчанин, переможець «Ігор Нескорених» у Сіднеї Богдан Оксентюк отримав нагороду у Львові
Нагадаємо, що ветеран Національної гвардії України, учасник АТО, який представляв Львівщину в складі національної збірної України, виборов золоту, срібну та бронзову медалі.

Захиснику Донецького аеропорту ковельчанину Андрію Луцику знову збирають гроші на лікування ВІДЕО

Захиснику Донецького аеропорту ковельчанину Андрію Луцику знову збирають гроші на лікування ВІДЕО
Боєць 80 бригади отримав важкі обмороження кінцівок при виконанні бойового завдання. Лікується вже три роки. За цей час переніс 11 операцій. Черговий курс лікування вартує близько 100 тисяч гривень.
Залишати коментар дозволено лише зареєстрованим користувачам. Процедура займе зовсім небагато часу, і ви зможете швидко добавити відгук.