Юні гравці ФЦ «Ковель-Волинь» взяли участь у ІХ Міжнародному дитячо-юнацькому турнірі з футболу, що відбувся у Польщі

Вкотре вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» беруть участь у Міжнародних турнірах. Так, цими вихідними, з 1 по 2 грудня, команда 2009 р.н. Футбольного Центру «Ковель-Волинь» вирушила до польського міста Хелма, де провела два насичені дні, змагаючись у ІХ Міжнародному дитячо-юнацькому турнірі з футболу «Grand Prix Niedzwiedziego Grodu-2018».

До участі у турнірі були запрошені команди з багатьох польських міст, а також команди з України, серед яких: UKS «Nedzwiadek» (Хелм), Football Academy «Zamosc» (Замостя), ФК «Поділ» (Київ), КДЮСШ «Чемпіон» (Київ) та інші.

Враховуючи результати першого етапу, вихованцям Романа Шафранюка, вдалося потрапити до групи «Ліга Європи» та, по завершенню турніру, здобути у відповідній групі 4 місце. Повідомили у прес-службі ФЦ «Ковель-Волинь».


#ФЦКовельВолинь #Футбол

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

ФЦ «Ковель-Волинь» переміг ФК «Стир»

ФЦ «Ковель-Волинь» переміг ФК «Стир»
Наразі ФЦ "Ковель-Волинь" залишився на четвертому місці турнірної таблиці чемпіонату області, у якому лідирують одночасно дві луцькі команди - «Вотранс» і «ЛСТМ №536».

Вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» 2010 року народження вперше взяли участь в Міжнародному турнірі з футболу, що відбувся у Польщі

Вихованці ФЦ «Ковель-Волинь» 2010 року народження вперше взяли участь в Міжнародному турнірі з футболу, що відбувся у Польщі
У двох матчах ковельчани поступилися суперникам та у двох здобули перемогу. За підсумками турніру ФЦ «Ковель-Волинь» на третьому місці серед 25 команд-учасниць.