Ковельчани, які заощадили на електроенергії та опаленні, отримали понад мільйон гривень компенсації
Майже 2700 домогосподарств міста Клвеля отримали компенсацію від держави за заощаджені енергоносії, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Урядовий проект монетизації субсидій за підсумками опалювального сезону 2017-2018 років передбачав виплату домогосподарству, яке заощадило споживання енергоресурсів житлової субсидії на опалення в еквіваленті вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії або 100 кубів природного газу.
Людина мала можливість отримати компенсацію в розмірі до 135 грн за світло та до 695,79 грн за газ, подавши до 1 вересня 2018 р. заяву до управління соціального захисту населення, або до 1 листопада - документи на розгляд комісії.
Кошти отримали близько 2700 домогосподарств міста. Уже повністю завершено виплату громадянам, які заощадили ресурси. Усього - 1173,8 тис. грн.
Софія Сагаль, начальник управління
соціального захисту населення
#СоціальнийЗахист

Урядовий проект монетизації субсидій за підсумками опалювального сезону 2017-2018 років передбачав виплату домогосподарству, яке заощадило споживання енергоресурсів житлової субсидії на опалення в еквіваленті вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії або 100 кубів природного газу.
Людина мала можливість отримати компенсацію в розмірі до 135 грн за світло та до 695,79 грн за газ, подавши до 1 вересня 2018 р. заяву до управління соціального захисту населення, або до 1 листопада - документи на розгляд комісії.
Кошти отримали близько 2700 домогосподарств міста. Уже повністю завершено виплату громадянам, які заощадили ресурси. Усього - 1173,8 тис. грн.
Софія Сагаль, начальник управління
соціального захисту населення
#СоціальнийЗахист
