1. Головна
  2. Новини
  3. Ковельчани, які заощадили на електроенергії та опаленні, отримали понад мільйон гривень компенсації

Ковельчани, які заощадили на електроенергії та опаленні, отримали понад мільйон гривень компенсації

Майже 2700 домогосподарств міста Клвеля отримали компенсацію від держави за заощаджені енергоносії, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
Ковельчани, які заощадили на електроенергії та опаленні, отримали понад мільйон гривень компенсації
Урядовий проект монетизації субсидій за підсумками опалювального сезону 2017-2018 років передбачав виплату домогосподарству, яке заощадило споживання енергоресурсів житлової субсидії на опалення в еквіваленті вартості зекономлених 150 кіловат електроенергії або 100 кубів природного газу.

Людина мала можливість отримати компенсацію в розмірі до 135 грн за світло та до 695,79 грн за газ, подавши до 1 вересня 2018 р. заяву до управління соціального захисту населення, або до 1 листопада - документи на розгляд комісії.

Кошти отримали близько 2700 домогосподарств міста. Уже повністю завершено виплату громадянам, які заощадили ресурси. Усього - 1173,8 тис. грн.



Софія Сагаль, начальник управління
соціального захисту населення



#СоціальнийЗахист

Коментарі

Читайте також

12 років тому Ковель став першим містом на Волині, у якому впровадили інклюзивну освіту ВІДЕО

12 років тому Ковель став першим містом на Волині, у якому впровадили інклюзивну освіту ВІДЕО
Інтеграцію дітей з особливими потребами розпочали із ЗОШ №8. Нині щоденним навчальним процесом охоплено 29 школярів з інвалідністю, які успішно навчаються поряд зі своїми однолітками.

Чи враховують у Ковелі інтереси осіб з інвалідністю щодо безперешкодного доступу до об'єктів інфраструктури?

Чи враховують у Ковелі інтереси осіб з інвалідністю щодо безперешкодного доступу до об'єктів інфраструктури?
Збудовано пандуси, встановлено розширені дверні полотна, облаштовано санвузли, придбано підйомник: про створеняня зручностей для людей з особливими потребами йшлося на засіданні комітету доступності у міськраді.

У Ковелі працювала комісія з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій в зоні АТО

У Ковелі працювала комісія з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій в зоні АТО
Розглянуто звернення громадян про надання наділів у порядку безоплатної їх приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram! 🚀

@kovelpost