У Ковелі перевізник відмовився від маршруту

На засіданні виконкому, яке відбулось сьогодні, 13 грудня, було прийнято рішення про розірвання договору з підприємцем-перевізником у зв'язку з його заявою. Таким чином на автобусному маршруті загального користування № 45 «вул. Г. Чупринки - Сільмаш (через Вокзал)» відтепер немає громадського транспорту.

Іншим рішенням виконком оголосив про проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на цьому міському маршруті.

Нагадаємо, що у Ковелі уже три маршрути залишаються без громадського транспорту. Крім №45, наразі відсутні бажаючі здійснювати перевезення пасажирів за маршрутами №18а - «Льонзавод – вул. Загородня (через Вокзал)» та №21 - «Водоканал – СТО» через Вокзал, вул. Брестська». Підприємці-перевізники не беруть участі у конкурсах, які вже неодноразово оголошував виконком.

Ще один міський маршрут - №26 - «вул. М. Левицького – вул. Стуса» має тимчасового перевізника, який надаватиме послуги пасажирам з 15 грудня 2018 року до 14 березня 2019 року. Відповідне рішення також прийнято на засіданні виконкому.

Станом на сьогодні в місті пасажирські перевезення здійснюють 15 підприємців-перевізників на 35 маршрутах.


#МіськіМаршрути

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі визначилися з перевізниками на трьох міських маршрутах

У Ковелі визначилися з перевізниками на трьох міських маршрутах
Ще чотири залишатимуться без громадського транспорту через відсутність претендентів-перевізників. Конкурсний комітет рекомендував виконкому повторно оголосити конкурс на ці маршрути.