Учні польської школи у Ковелі представили вертеп ФОТО

Крок за кроком наближаються найпрекрасніші сімейні свята, на які ми так чекаємо. Із цієї нагоди Товариство польської культури в Ковелі організувало зустріч для польської спільноти, гостей із Ковельської міської ради та представників Товариства шанувальників Волині й Полісся з Холма. Про захід розповів учитель польської мови, скерований до Ковеля організацією ORPEG Вєслав Пісарський на сайті Волинський монітор.

Найменші учні, молодь і дорослі представили присутнім традиційну історію народження Ісуса Христа у Віфлеємі, заспівали колядки та розповіли про різдвяні традиції.

Настрій передався і глядачам, які зібралися в Ковельському міському культурно-просвітницькому центрі й разом з учнями співали колядки. На завершення учасники заходу поділилися оплатком, привітали один одного й розказали про свої плани на різдвяно-новорічні свята та прийдешній рік.


Фото Леонід КРАВЧУК

#польща_україна

На «Ягодині» облаштують додаткову скануючу систему та вагові комплекси

На «Ягодині» облаштують додаткову скануючу систему та вагові комплекси
Про це 10 жовтня повідомив в.о. начальника Волинської митниці ДФС Євгеній Шелігацький.

Від сьогодні пункт пропуску «Ягодин» – на ремонті

Від сьогодні пункт пропуску «Ягодин»  – на ремонті
Починаючи з 3 вересня рух вантажного транспорту буде сповільненим через будівельні роботи. Крім того, передбачено встановлення скануючої системи.

На «Ягодині» буде нове скануюче обладнання

На «Ягодині» буде нове скануюче обладнання
«Стаціонарні скануючі системи дозволять поставити хрест на контрабандних схемах,» - директор Департаменту матеріального забезпечення та розвитку інфраструктури ДФС.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: