У Ковелі з нагоди професійного свята привітали енергетиків

З нагоди професійного свята - Дня енергетика, відбулись урочистості у Ковельській філії ПрАТ «Волиньобленерго». Пише офіційний сайт Ковельської міськради.

Привітати колектив зі святом прийшли перший заступник міського голови Михайло Гетьман, представники районної влади, ветерани праці.

Перший заступник міського голови Михайло Гетьман наголосив на важливості праці енергетиків: «Від вашого професіоналізму та сумлінної роботи залежить стабільне життя та якість побуту ковельчан. Виконуючи добросовісно свої обов’язки, ви вселяєте впевненість у тому, що в наших будинках буде світло, тепло і затишно». Він побажав присутнім миру, злагоди в родинах, благополуччя, наснаги та оптимізму.

Михайло Олександрович вручив Подяку міського голови за сумлінну працю, відповідальність, вагомі здобутки машиністу екскаватора Сергію Басанському.

Вітальні слова звучали й від керівника підприємства Дениса Бутоліна. Він подякував колегам за відданість обраній професії. Зауважив, що головний секрет успіху Ковельської філії ПрАТ «Волиньобленерго – це дружній, згуртований колектив. «Саме завдяки теплій, родинній атмосфері нам вдається втілити у життя намічені плани та задуми», - наголосив очільник товариства.

Завершились урочистості святковим концертом, який підготували артисти-аматори Ковельського районного будинку культури.#Волиньобленерго

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також