Безпека чи естетика: у Ковелі енергетики зрізають гілки дерев, що заважають лініям електропередач

Сьогодні під час чергового засідання виконкому, Юрій Семенюк підняв питання щодо неестетичного вигляду дерев, гілки яких зрізає Ковельська філія ПАТ «Волиньобленерго». Мова йде прозелені насадження, які ростуть вздовж проїжджих частин та заважають лініям електропередач.

Наближення гілок на недопустиму відстань до електродротів становить загрозу життю людей. Контакт дерев з повітряними лініями електропередач може привести до знеструмлення споживачів, чи навіть загибелі людей під такими деревами в дощову погоду, або спричинити пожежі в спеку.

Проте, енергетики не звертають увагу на естетичний вигляд зелених насаджень після таких робіт, адже для них головне — безпека.

Крім того, ковельчани скаржаться й на те, що зрізані гілки по кілька тижнів лежать під ногами перехожих. Як, наприклад, по вулиці Міцкевича. Пішоходи змушені ходити проїжджою частиною, адже на тротуарі лежать зрізані гілки дерев і ніхто їх не прибирає (як стало відомо, сьогодні енергетики уже вивезли зрізане гілля та звільнили тротуар для пішоходів).

Заступник міського голови Андрій Товстига, відповідаючи на запитання члена виконкому Юрія Семенюка, повідомив, що з попереднім керівником Ковельської філії ПАТ «Волиньобленерго» Андрієм Герасимчуком була домовленість про те, що енергетики повідомляли міську владу та комунальників про необхідність кронування дерев поблизу повітряних ліній електропередач. Відповідно такі роботи ставились у графік та виконувались спеціалістами згідно екологічних норм та природоохоронного законодавства, у визначений для цього період року. І, звичайно, впорядковуючи дерева, зважали на форму та естетичний вигляд зелених насаджень.

Нещодавно керівництво філії змінилося. Тож комунальники і міська влада знову намагаються домовитись про співпрацю з енергетиками та сподіваються, що порозуміння буде досягнуто.


#Благоустрій #Волиньобленерго

Коментарі

Читайте також

У Ковелі завершується будівництво нової гілки тепломережі, що дасть змогу оптимізувати роботу теплового господарства міста

У Ковелі завершується будівництво нової гілки тепломережі, що дасть змогу оптимізувати роботу теплового господарства міста
Мешканці багатоквартирних будинків по вул. Польовій та Шевченка отримають тепло вчасно — з початком опалювального сезону. Асфальтове покриття, зруйноване при будівництві, “Ковельтепло” обіцяє відновити.