ПТМ “Ковельтепло” відновлює дорожнє покриття після будівництва тепломережі

Як ми повідомляли раніше, аби забезпечити тепло в оселях ковельчан у кількох багатоквартирних житлових будинках, збудували нову тепломережу від котельні по вулиці Вітовського, 22, до котельні, яка розташована за адресою вул. Шевченка, 115.

Нова гілка мережі проходить переважно проїжджою частиною вулиці Міцкевича. Тож після завершення робіт виникла необхідність у відновленні асфальтного покриття.

За словами головного інженера ПТМ “Ковельтепло” Василя Заікіна, благоустрій території, як і будівництво мережі, заплановані інвестиційною програмою підприємства теплових мереж на 2018 рік.

На щастя, погодні умови дозволяють сьогодні виконувати роботи з влаштування дорожнього покриття. Тож підрядна організація уже працює. Обіцяють заасфальтувати 11 жовтня. Таким чином пошкоджені ділянки проїжджої частини буде відновлено. Хоча ремонту потребує значна частина цієї дороги, яка веде до стратегічно важливого об'єкта - УВКГ "Ковельводоканал".


#Благоустрій #РемонтДороги

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі завершується будівництво нової гілки тепломережі, що дасть змогу оптимізувати роботу теплового господарства міста

У Ковелі завершується будівництво нової гілки тепломережі, що дасть змогу оптимізувати роботу теплового господарства міста
Мешканці багатоквартирних будинків по вул. Польовій та Шевченка отримають тепло вчасно — з початком опалювального сезону. Асфальтове покриття, зруйноване при будівництві, “Ковельтепло” обіцяє відновити.