Про новорічно-різдвяний настрій для діток непростої долі подбали представники міської влади і благодійники

З ініціативи служби у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за підтримки міського управління освіти, благодійного фонду «Мальва» у Палаці учнівської молоді відбулось новорічно-різдвяне дійство для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

На свято завітали міський голова Олег Кіндер, його заступники Михайло Гетьман та Ігор Прокопів, начальник служби у справах дітей Жанна Вельма, представники сектору превенції Ковельського відділу поліції Тетяна Козій і благодійного фонду «Мальва» Ізольда Лобас.

Усі присутні мали можливість поринути у світ дитинства. Кращі колективи міста підготували цікаву програму з нагоди свята.

З вітальними словами до дітей та батьків звернувся міський голова Олег Кіндер. Він зауважив, що з приходом свята Миколая кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Особливі надії на нього покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що Добрий і Всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію. Побажав усім гарного настрою, здоров’я, добра, достатку у сім’ях, затишку у домівках та миру в нашій країні. подякував спонсорам, які долучились до організації свята.

По його завершенню усім дітям, які були присутні на заході, роздали подарунки від благодійного фонду «Мальва».

Організатори дякують за підтримку в організації заходу:працівникам Палацу учнівської молоді; вихованцям народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти» (керівник Світлана Шиманська), народного художнього колективу-ансамблю «Барвінок» (керівник Любов Ризванюк), зразкового художнього колективу, драматичного гуртка «Дивослово» (керівник Руслана Чарнюк).


Служба у справах дітей

#НовийРік #ПалацУчнівськоїМолоді #Дозвілля #Освіта

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також