Про новорічно-різдвяний настрій для діток непростої долі подбали представники міської влади і благодійники

З ініціативи служби у справах дітей, міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за підтримки міського управління освіти, благодійного фонду «Мальва» у Палаці учнівської молоді відбулось новорічно-різдвяне дійство для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

На свято завітали міський голова Олег Кіндер, його заступники Михайло Гетьман та Ігор Прокопів, начальник служби у справах дітей Жанна Вельма, представники сектору превенції Ковельського відділу поліції Тетяна Козій і благодійного фонду «Мальва» Ізольда Лобас.

Усі присутні мали можливість поринути у світ дитинства. Кращі колективи міста підготували цікаву програму з нагоди свята.

З вітальними словами до дітей та батьків звернувся міський голова Олег Кіндер. Він зауважив, що з приходом свята Миколая кожен з нас очікує на маленьке диво, звершити яке під силу лише Святому. Особливі надії на нього покладають діти, а також ті, кого доля обділила своєю прихильністю, бо щиро вірять, що Добрий і Всесильний покровитель допоможе здійснити давню заповітну мрію. Побажав усім гарного настрою, здоров’я, добра, достатку у сім’ях, затишку у домівках та миру в нашій країні. подякував спонсорам, які долучились до організації свята.

По його завершенню усім дітям, які були присутні на заході, роздали подарунки від благодійного фонду «Мальва».

Організатори дякують за підтримку в організації заходу:працівникам Палацу учнівської молоді; вихованцям народного художнього колективу студії естрадного співу «Нові таланти» (керівник Світлана Шиманська), народного художнього колективу-ансамблю «Барвінок» (керівник Любов Ризванюк), зразкового художнього колективу, драматичного гуртка «Дивослово» (керівник Руслана Чарнюк).


Служба у справах дітей

#НовийРік #ПалацУчнівськоїМолоді #Дозвілля #Освіта

У Палаці учнівської молоді м. Ковеля стартували Новорічні ранки

У Палаці учнівської молоді м. Ковеля стартували Новорічні ранки
У цікавій і оригінальній формі герої дійства розповідають про шкідливість інтернету та компʼютерних гаджетів. Батьки дякують за повчальну і цікаву програму для дітвори.

У Ковелі засяяла головна героїня новорічно-різдвяних свят - ялинка ФОТО

У Ковелі засяяла головна героїня новорічно-різдвяних свят - ялинка ФОТО
На парковій сцені відбулось святкове дійство - «Святий Миколай іде – Різдво веде». У парку діяв ярмарок тематичних виробів ручної роботи народних майстрів.

Новорічна ялинка у Ковелі засяє вогнями 19 грудня

Новорічна ялинка у Ковелі засяє вогнями 19 грудня
Вперше святкові заходи відбудуться на парковій сцені. Окрім концертної програми, на ковельчан чекає тематичний ярмарок новорічних виробів та солодощів.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: