Новорічна ялинка у Ковелі засяє вогнями 19 грудня

Урочисте відкриття міської новорічної ялинки відбудеться у Ковелі 19 грудня, у День Святого Миколая, о 18.00. Святкову ілюмінацію буде увімкнено й у центральній частині міста.

Досить цікавою буде і програма свята: вперше заходи відбуватимуться на парковій сцені у парку культури і відпочинку імені Лесі Українки.

Цьогоріч вперше діятиме тематичний ярмарок виробів ручної роботи майстрів нашого міста. Продаватимуть й кондитерські вироби і товари бджільництва. Початок о 15.00.

О 17.00 розпочнеться святкова концертна програма до Дня Святого Миколая «Святий Миколай іде – Різдво веде». На парковій сцені виступатимуть аматорські колективи, відбудеться танцювальний флешмоб та розіграш святкової лотереї. По завершенні програми - орієнтовно о 18.00 засяє вогнями головна новорічна ялинка Ковеля.#НоворічнаЯлинка #НовийРік #ДеньСвятогоМиколая

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Новорічні ялинки ковельчан підуть на дрова

Новорічні ялинки ковельчан підуть на дрова
Комунальники просять не викидати ялинки та сосни на смітники, не палити, а складувати окремо біля будинків. Їх використають для обігріву виробничих та адміністративних приміщень.