Новорічні ялинки ковельчан підуть на дрова

Новорічно-різдвяні свята ще не завершилися, а комунальні підприємства міста уже думають, що робити з “живими” ялинками та соснами, які зовсім скоро ковельчани почнуть викидати на смітники та складуватимуть у різних місцях, а то й палитимуть. Як запевняють керівники РЖКП №1 та №2 - Віктор Солов'янчук та Наталія Гейко, вони забиратимуть їх окремим транспортом, а не сміттєвозами.

“Сьогодні ми не вивозимо ялинок на полігон ТПВ, як це було колись. Утилізація надто затратна. Та й зараз є інше призначення відходам деревини — опалення приміщень”, - розповідають вони.

Директор комунального господарства ТзОВ “К.П. “Верес” Олександр Балак підтримує своїх колег у рішенні щодо подальшого використання ялин та сосен для обігріву. Тому також звертається до мешканців багатоповерхівок, управителями яких сьогодні є “Верес”, складувати новорічні хвойні дерева в окремих місцях (біля першого чи останнього під'їздів). Запевняє, що уже з цього приводу дав доручення двірникам, аби вони стежили за порядком на прибудинкових територіях, збирали до купи ялинки, які в міру потреби вивозитиме спецтехніка.

А доля новорічних красунь після того, як вони потраплять до рук комунальників, на цих трьох підприємствах однакова: їх будуть подрібнювати та спалювати у твердопаливних котлах для обігріву виробничих та адміністративних приміщень РЖКП №1 та №2, а також “К.П. “Верес”.

Крім того, відділ з питань цивільного захисту та екологічної безпеки звертається, перш за все, до мешканців приватного сектору — не палити атрибути новорічних свят - ялинки. Це заборонено законодавством та може нанести шкоду як здоров'ю людей так і довкіллю. Особливу увагу варто звернути на поведінку дітей на вулиці, аби їхні пустощі з вогнем не призвели до біди. Дбайте про безпеку свою та своїх близьких.

***
Як повідомив директор комунального господарства ТзОВ “К.П. “Верес” Олександр Балак, ілюмінацію новорічної ялинки у центрі міста Ковеля Уже вдруге було пошкоджено. Проте обійшлося без особливих затрат. Працівники підприємства полагодили розірвану гірлянду, замінили запобіжники. Тож вона знову сяє вогнями.

#НоворічнаЯлинка #НовийРік #Благоустрій

«Сяйво новорічних свят» чекає ковельську дітвору 3 січня біля міської ялинки

«Сяйво новорічних свят» чекає  ковельську дітвору 3 січня біля міської ялинки
Найактивнішим - солодкі подарунки. Щоб їх отримати, треба вивчити вірш чи пісню, аби було чим потішити Діда Мороза та Снігурку.

Новорічне свято для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, влаштували у Ковелі

Новорічне свято для дітей з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, влаштували у Ковелі
Про це подбала міська влада та соціальні служби. На дітей чекала цікава розважальна програма та подарунки від міського голови.

З новим роком, ковельчани!

З новим роком, ковельчани!
Побажання від КовельPost та новорічно-різдвяна пісня «Jingle Bells» українською мовою у подарунок.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: