У Ковелі започаткували премію для медиків. Відповідне рішення прийнято сьогодні на сесії міськради

На пленарному засіданні сорок шостої сесії Ковельської міської ради народні обранці тотальною більшістю голосів підтримали проект рішення «Про Ковельську міську премію для медичних працівників». Відповідну інформацію оприлюднив Сергій Товкач на сторінці Ковельського МТМО у Фейсбук.

Аби забезпечити розгляд проекту рішення на нинішньому засіданні пропозицію розглянути його, як невідкладне, вніс голова постійної комісії з питань планування, бюджету і фінансів Володимир Бойко (фракція політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина»).

Віднині, рішення, ініційоване та розроблене адміністрацією та профспілковою організацією Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання, внесене в якості депутатської ініціативи членом бюджетної комісії, лікарем ендоскопістом відділення діагностики ЦРЛ Ковельського МТМО Юрієм Рудем (фракція політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність»»), опрацьоване відділом охорони здоров'я (начальник – Лідія Жолінська) за безпосередньої участі заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігоря Прокопіва, консолідованим голосуванням усіх без виключення політичних сил, представлених у найвищому представницькому органі громади відкрило можливість додатково стимулювати медичних працівників, які самовіддано працюють у закладах охорони здоров’я комунальної власності територіальної громади міста Ковеля.

Згідно затвердженого Ковельською міськрадою Положення премія присуджується щорічно до Дня медичного працівника задля підвищення авторитету та поваги до професії у суспільстві, рівня мотивації праці; створення здорової конкуренції, заохочення медпрацівників до творчої праці в номінаціях:

1) Кращий лікар хірургічного профілю;
2) Кращий лікар терапевтичного профілю;
3) Кращий лікар діагностичних служб;
4) Кращий лікар загальної практики - сімейної медицини;
5) Кращий молодший спеціаліст з медичною освітою;

Розмір Премії, яка в урочистій обстановці вручається Ковельським міським головою за наслідками засідання Організаційного комітету щодо переліку осіб на присудження премії, у кожній номінації складає п’ять розмірів мінімальної заробітної плати, що діє на момент виплати.

Слід відзначити, що в непростий період реформування медичної галузі в Україні постійна увага керівництва міста Ковеля (міського голови Олега Кіндера, усіх без виключення депутатів ради, керівників та працівників її виконавчих органів) до місцевих проблем в сфері охорони здоров'я трансформувалася у чудові результати співпраці: ошатні реконструйовані відділення лікувально-профілактичних закладів Ковельського МТМО, запроваджені новітні медичні технології, поступове вирішення проблем проживання введенням в експлуатацію службового житла…

Ковельські медики дякують роботодавцю – Ковельській міській раді за гарний передноворічний подарунок і, у відповідь, бажають – здоров'я!


#Депутати #СесіяМіськоїРади #МіськийБюджет #КовельськеМТМО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

У Ковелі планують запровадити премію для медиків

У Ковелі планують запровадити премію для медиків
Вона дорівнюватиме розміру п’яти мінімальних зарплат. Переможців визначатимуть у п’яти номінаціях. Вручатиметься винагорода під час урочистостей з нагоди Дня медичного працівника.

На території колишнього військового госпіталю у Ковелі планують розміщення військової частини

На території колишнього військового госпіталю у Ковелі планують розміщення військової частини
Передачу майна у комунальну власність міста для забезпечення житлом військовослужбовців не розглядають, - повідомив начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України.

З наступного року сума коштів, яку депутати можуть спрямувати на допомогу ковельчанам, зросте утричі

З наступного року сума коштів, яку депутати можуть спрямувати на допомогу ковельчанам, зросте утричі
Дещо змінилися й умови використання коштів депутатського фонду. Вони здебільшого виділялись на лікування. Тепер можна буде вирішувати питання інших напрямків.