На території колишнього військового госпіталю у Ковелі планують розміщення військової частини

У Головному квартирно-експлуатаціййому управлінні Збройних Сил України опрацьовано звернення депутатів Волинської обласної ради до Міністра оборони України щодо будівництва житла для військовослужбовців на території колишнього військового містечка № 24 по вул. Шевченка, 32, м. Ковель. Повідомляють на офіційному сайті Волинської обласної ради.

"Фонди вивільненого військового містечка №24 по вул. Шевченка, 32, м. Ковель Волинської обл. відповідно до інформації Головного управлінню логістики Збройних Сил України, наданої листом від 20.07.2018 № 316/4/2654, плануються для подальшого розміщення новостворених військових частин, (підрозділів) або військових частин (підрозділів), що передислокуються.

Враховуючи викладене, розгляд питання щодо безоплатної передачі фондів зазначеного вивільненого військового містечка у комунальну власність місцевих органів самоврядування та питання житлового будівництва на території військового містечка № 24 по вул. Шевченка, 32, м. Ковель Волинської обл. для забезпечення житлом військовослужбовців Збройних Сил України є передчасним.

Проектом Перспективного плану забезпечення житлом, військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей за бюджетні кошти у 2018 році Міністерством оборони України згідно визначених процедур у Волинській області передбачено власне будівництво (реконструкція) 44 квартир у м. Володимир-Волинський, будівництво гуртожитків на 224 кімнати у м. Луцьк, придбання 30 квартир на вторинному ринку та на умовах пайової участі", - повідомив начальник Головного квартирно-експлуатаційного управління Збройних Сил України, полковник Олег Галушко.


Читайте також: Чи віддасть Міноборони колишній госпіталь громаді Ковеля?

#ДопомогаАТО #Депутати #ВійськоваСлужба

Коментарі

Читайте також

У Ковелі працювала комісія з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій в зоні АТО

У Ковелі працювала комісія з розподілу земельних ділянок між учасниками бойових дій в зоні АТО
Розглянуто звернення громадян про надання наділів у порядку безоплатної їх приватизації для будівництва і обслуговування житлових будинків, господарських будівель і споруд.