Голова Волинської ОДА розкритикував дорожників, які ремонтували трасу «Луцьк-Ковель»

На автодорозі «Луцьк-Ковель» проводились ремонтні роботи – засипали вибоїни фрезерною крихтою. Голова Волинської ОДА Олександр Савченко розкритикував роботу дорожників. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

«Їдучи з робочою поїздкою у Ковельський район, змушений був зупинитися за Копачівкою на автошляху «Луцьк-Ковель» (115-118 км), де служба облавтодору проводила роботи. Зокрема, вибоїни на дорозі працівники засипали фрезерною крихтою.

Зрозуміло, що проїжджаючі автомобілі цю крихту вибивали з ями, розносячи по усьому покриттю. До того ж, ця крихта з-під коліс розліталася в різнобіч», – йдеться у дописі.

Голова ОДА Олександр Савченко негайно доручив своєму заступнику Валентину Цьосю заборонити ці роботи, які не дають жодної користі, а лише спричиняють небезпеку для водіїв та пошкодження автомобілів.

«Звичайно, окрім цього порушу питання щодо якості проведених востаннє капітальних ремонтних робіт на цій дорозі. Можливо, виконавця доведеться притягнути до відповідальності», – зауважив посадовець.


#РемонтДороги #Благоустрій #ОлександрСавченко

Коментарі

Читайте також