Наступного року продовжать ремонтувати дороги міжнародного значення, зокрема і в напрямку Ковеля

У Волинській області наступного року продовжать ремонтувати дороги міжнародного значення. Пише ВолиньРost.

Так, у Державному агентстві автомобільних доріг України проходить захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2019 рік, - йдеться на сайті Державного агентства автомобільних доріг України.

Зокрема, цього року ремонтували дорогу міжнародного значення М-19/ Е85 на ділянках дороги, що поєднає Луцьк із Ковелем.

Також в області продовжили ремонт на ділянках дороги Н-22, який було розпочато минулого року. Завдяки цій дорозі буде поєднано обласний центр Луцьк із міжнародним пунктом пропуску Устилуг на українсько-польському кордоні.

Наступного року на Волині пріоритетним проектом має стати міжнародна дорога М-19 на маршруті Ковель-Луцьк, де інтенсивність руху становить від 8000 до 10000 авто на добу.

Також наступного року планується продовжити роботи на дорозі Р-15 до кордону з Львівською областю - від Луцька до Нововолинська.

Планується у межах митного переходу в місті Устилуг влаштувати об’їзну міста, що розвантажить Устилуг від транзитного транспорту, та завершити реконструкцію дороги до КПП.

Окрім того, заплановані роботи на М-07 на маршруті Ковель - КПП Ягодин, який є найбільшим в Україні КПП на україно-польському кордоні.


#РемонтДороги #Благоустрій

У Ковелі буде алея сакур

У Ковелі буде алея сакур
29 саджанців сорту “Роял Бургунді” висаджують на вулиці Олени Пчілки. Весною можна буде побачити цвітіння дерев, які адаптовані до наших кліматичних умов.

Після реконструкції вулиця Відродження у Ковелі матиме роздільні смуги руху

Після реконструкції вулиця Відродження у Ковелі матиме роздільні смуги руху
Як повідомив міський голова Олег Кіндер, роботи з реконструкції будуть виконуватись поетапно. Окрім роздільних смуг, планується освітлення, зона безпеки, огорожа.

Відсьогодні у Ковелі перекрито рух для автотранспорту на кількох вулицях

Відсьогодні у Ковелі перекрито рух для автотранспорту на кількох вулицях
Це тимчасові заходи у зв'язку з проведенням колійних робіт на залізничному переїзді по вулиці Брестській та капітальним ремонтом доріг по вул. Мічуріна і Тимошенка.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

Читайте нас також: