Ювілей у новорічному стилі відзначили в обласному центрі соціально-психологічної реабілітації дітей

10-річний ювілей відсвяткував обласний центр соціально-психологічної реабілітації дітей, який розташований в нашому місті. Пише офіційний сайт Ковельської міської ради.

Сьогодні в закладі перебуває 47 вихованців від 3 до 18 років. З 2012 року директором центру є Олена Гануліч.

Привітали колектив заступник начальника служби у справах дітей Волинської облдержадміністрації Неля Фоміна, секретар Ковельської міської ради Віра Федосюк, начальники служб у справах дітей Ковеля та Ковельського району, благочинний храму Воскресіння Словущеє Михайло Чупак, представники громадських організацій, прийомні батьки.

Неля Фоміна вручила керівнику та працівникам Почесні грамоти та Подяки обласної ради та облдержадміністрації.

Віра Федосюк висловила вдячність колективу за непросту, відповідальну і таку необхідну працю, яка вимагає неабияких зусиль, професійної майстерності, терпіння і милосердя.

Ювілей гарно поєднався з новорічною програмою, яку підготувала Світлана Романчук разом з дітками. Захід був насичений позитивом та добром. Лишень заграла музика, як зал наповнився казковою аурою. Приємно вразили різноманітністю карнавальні костюми. Спілкуючись з дітьми, ми дізнались, що не кожен з них, перебуваючи в сім’ї, мав можливість бути казковим героєм, чарівною феєю.

Очі дітвори блищали не тільки від піднесеного настрою, а й випромінювали радість від того, що до них приїхали батьки…

Яке ж свято без солодощів та подарунків. У цьому допомогли представники міської та районної влади та люди, яким небайдужа доля дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.Служба у справах дітей


#СоціальнийЗахист

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Волонтери просять привітати сина Героя - Андрія Задорожнього, якому 25 грудня виповниться 12 років

Волонтери просять привітати сина Героя - Андрія Задорожнього, якому 25 грудня виповниться 12 років
Родина колишнього командира мінометної батареї 51-ої ОМБр, який загинув на Донеччині, проживає нині у Ковелі. Про що мріяє хлопчик і чим допомогти сім'ї можуть небайдужі люди?