У 2019 році в Ковелі планують використати майже 30 мільйонів гривень на капітальний та поточний ремонти доріг

У міському бюджеті на 2019 рік на капітальний та поточний ремонт передбачено майже 30 мільйонів гривень. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

З бюджету розвитку міста традиційно левова частка коштів спрямовується на капітальний та поточний ремонти доріг.

Гордістю комунальних служб стала вулиця Олени Пчілки. Тут вдалось зробити все від “а” до “я” - замінено мережі, влаштовано водовідведення, проїжджу частину та тротуари викладено з бруківки. Вулицю прикрашають стильні ліхтарі з символікою міста, а родзинкою тут є алея сакур.

Не менш важливим завданням для міста був ремонт вулиці 40 років Перемоги (відрізок біля ДНЗ №8). Термін експлуатації покриття давно минув. Це було зрозуміло не тільки документально, але й візуально. На щастя, тепер діти до свого улюбленого садка зі своїми батьками, дідусями, бабусями можуть потрапити, йдучи новим тротуаром, чи приїхати по хорошій дорозі.

За словами заступника міського голови Андрія Товстиги, роботи у цьому мікрорайоні з поліпшення якості доріг продовжаться. Зважаючи на прохання жителів, тут у 2019 році заплановано капітальний ремонт вулиці 40 років Перемоги - від НВК № 13 до Володимирської. Крім асфальтування, буде здійснено реконструкцію мережі водовідведення. Кошти у бюджеті на ці потреби передбачені.

Через наше місто проходить дорога міжнародного значення М-19. Врешті вдалось розпочати капітальний ремонт вулиці Тимошенка. І що дуже важливо, він здійснювався на умовах співфінансування. Загальна вартість його цьогоріч - 12 мільйонів 866 тисяч гривень. З них — 5 мільйонів 966 тисяч — кошти міського бюджету, решта — обласного. У 2019 році роботи на цій вулиці будуть завершені.

Бюджет міста щорічно зростає, збільшуються видатки на житлово–комунальну галузь. Все це є досить оптимістично, але разом з тим зрозуміло, що на все фінансового ресурсу не вистачає. Тому часто роботи на одному об’єкті проводяться у кілька етапів. Зокрема, капітальний ремонт вулиці Симоненка було розплановано на три роки. У 2017 році асфальт було прокладено від Стуса до двох навчальних закладів – ЗОШ №12 та ДНЗ №9. Облаштовано біля них кишені.

Торік капітально відремонтували відрізок дороги до вулиці Миколайчука. Його вартість майже півтора мільйона гривень. У 2019 заплановано заасфальтувати ще одну частину - до вулиці Грабовського.

Роботи на вулиці Відродження теж будуть виконуватись поетапно. Вартість першої черги — від Варшавської до будину №4 становить понад 10 мільйонів гривень. На об’єкт спрямовано 2 мільйони гривень. Ці кошти будуть використані на реконструкцію освітлення та облаштування роздільної смуги. Цього року роботи продовжать, на що передбачено у кошторисі Ковеля понад 8,5 мільйона гривень.

У міському бюджеті в минулому році призначення на поточний ремонт було збільшено вдвічі — до 15 мільйонів гривень. За ці кошти здійснено відновлення асфальту на кількох вулицях, чималу суму використано на влаштування білощебеневого покриття на грунтових дорогах.

Його зроблено на вулицях - Данила Галицького, Руданського, Відродження (від перехрестя до вулиці Дорошенка), Дорошенка, Чумацькій, Огієнка, Патріарха Мстислава. Чигиринської, Братуня, Костомарова, Воїнів-інтернаціоналістів.

Не все заплановане вдалось реалізувати. Зокрема, Андрій Товстига зазначає, що на тих вулицях, де у 2017 році прокладались водогони, хотіли у 2018 облаштувати білощебеневе покриття. Поки воно зроблено на вулицях Крилова, Північній, Богдана Хмельницького, частково - Івана Миколайчука.

Тож першочергово у 2019 році будуть проводитись роботи на тих вулицях, де є мережі водопостачання (мікрорайон Ковеля-2) та там, де зроблено водовідведення — Назарія Яремчука, Лермонтова. Як було обіцяно, працюватимуть бригади і в районі вулиць Черняховського — Відродження.

У міському бюджеті на 2019 рік на капітальний та поточний ремонт передбачено майже 30 мільйонів гривень.


#РемонтДороги #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також