Волонтери закликають привітати з повноліттям ковельчанку Тетяну Шилік, доньку загиблого Героя

На Волині триває реалізація проекту «Діти Небесного Легіону».

Серед них - Таня Шилік, дівчинка з незвичними очима і заворожуючим поглядом, має широкий кругозір, багато мрій та планів на життя і вже за кілька днів святкуватиме своє повноліття. Її тато Анатолій, капітан Збройних Сил України (51 ОМБР), загинув у 2014 році в боях за Іловайськ. Більшість особового складу батареї під командуванням капітана Шиліка знаходилася на блокпосту 39-06 неподалік від Іловайська, який обстрілювався з самохідно-артилерійських гармат «Нона». Коли від одного з пострілів на машині ГАЗ-66 загорівся тент, Анатолій кинувся його гасити. Інші бійці з укриттів вибігли на допомогу. Коли всі знаходилися біля машини, прилетіло ще кілька снарядів, від яких загинули командир з іншими військовослужбовцями.

У капітана Шиліка залишилися дружина та двоє дітей – донечка Тетянка та її молодший 6-літній братик Артемчик. Минулого року дівчина закінчила школу і вступила у столиці до Національного педагогічного університету ім. Михайла Драгоманова. Тут вона на інженерно-педагогічному факультеті здобуватиме спеціальність «Готельно-ресторанна справа». Таня має багато захоплень та інтересів. Любить читати книги, співати, танцювати, дивитися фільми, полюбляє подорожувати.

Тетяна дуже любить свою сім’ю, радіє турботі близьких людей та вважає своїм життєвим прикладом маму Олену, яка підтримує дівчинку в усіх починаннях та завжди готова дати гарну пораду. Після загибелі на фронті тата сім’я намагається справлятися з труднощами, однак це вдається не завжди, бо Анатолій був основним годувальником. Тож труднощі часом не оминають родину, проте Олена Григорівна старається у всьому забезпечити своїх дітей. Сім’я Шилік дуже вдячна за пам’ять і увагу від усіх небайдужих людей та волонтерів!

Зробити будь-який сюрприз Тетяні і привітати її з повноліттям може будь-хто на свій розсуд – а ми вам у цьому допоможемо! Наш контактний номер: 050 973 44 84 та 098 948 14 50.

Інформація про батька дівчини є у Книзі пам’яті. Деталі за посиланням: http://memorybook.org.ua/28/shylik.htm

Інформація для благодійників: Шилік Тетяна – 18 років (06.01.2001). м. Ковель. Ріст: 171; Розмір взуття: 39-40; Розмір одягу: M,S.
Подарунок до дня народження: будь-який сюрприз на ваш розсуд.

*****
Маєте бажання підтримати іменинників – переказуйте кошти координатору проекту (Приватбанк: 4149-4978-1590-0321 Скиба Наталія Миколаївна), зазначивши, якій саме дитині адресуєте.

Нині під опікою волонтерів – 230 дітей віком від 3 тижнів до 20 років.


#Благодійність #ДопомогаАТО

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Гуманітарний вантаж, який для бійців 14-ї ОМБр збирали ковельчани, доставили на Схід ФОТО

Гуманітарний вантаж, який для бійців 14-ї ОМБр збирали ковельчани, доставили на Схід ФОТО
На заклик міського центру соціальних служб та волонтерів про збір допомоги для військових відгукнулися навчальні заклади Ковеля, благочинний УПЦ КП, ТОВ "Добра кухня" та інші.

Ковельський пологовий будинок отримав медичне обладнання для лікування новонароджених

Ковельський пологовий будинок отримав медичне обладнання для лікування новонароджених
Систему штучної вентиляції легень та лампу інтенсивної фототерапії придбали за кошти, зібрані в рамках благодійної акції "Дорога до серця", яка проводилась АЗК WOG за сприяння Степана Івахіва.