З Різдвом Христовим учасників та гостей фестивалю колядок у Ковелі привітав декан Ковельського деканату Православної Церкви України Василь Мичко

Здавна українці у різдвяні дні співають колядки, щедрівки, гурти ходять від хати до хати із добрими віншуваннями. У нашомі місті зазвичай проходить у цей час фестиваль колядок.

Цьогоріч в Народному домі «Просвіта» зібралося чимало ковельчан. Понад дві години тривала програма за участю хорів релігійних громад Православної Церкви України та парафії Миколая Чарнецького Української греко-каталоцької церкви. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Вихованці недільної школи Благовіщенського собору представили глядачам «Різдвяний вертеп».

Ведуча Наталія Гончар запрошувала на сцену колядників. Запам’ятаються присутнім виступи хорових колективів церков Андрія Первозванного та Великомучениці Світлани. Колядки, щедрівки лунали в цей день особливо урочисто. Вражала їх різноманітність, радувало розмаїття мелодій і щирих віншувань.

Усі, хто прийшов у «Просвіту», мали змогу почути також виступи хорів церков Преображення Господнього, Різдва Івана Хрестителя, святих апостолів Петра і Павла, вятого Рівноапостольного Володимира Великого, Благовіщенського собору.

З Різдвом усіх привітав декан Ковельського деканату Православної Церкви України Василь Мичко. На завершення присутні всі разом виконали колядку “Нова радість стала”.


#Різдво

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

8 січня у Ковелі - свято колядок

8 січня у Ковелі - свято колядок
О 15.00 в народному домі «Просвіта» розпочнеться святкова програма «З Різдвом Христовим!», яку для ковельчан та гостей міста підготували аматорські та хорові колективи релігійних громад.